Venüs ve Merkür Haftanın Olumsuz Enerjisini Dağıtıyor!

Venüs ve Merkür Haftanın Olumsuz Enerjisini Dağıtıyor!

Venüs ile Merkür'ün olumlu görünümleri haftanın olumsuz enerjisini dağıtabilir. Aşkta ve özel hayatta keyifli, huzurlu ve dinamik hissedebiliriz. Peki bu enerji burcunuzu nasıl etkiliyor?

24.10.2016 17:34

Mars ve Uranüs arasındaki görünüm iki haftadır altını çizdiğimiz gergin etkileri epey hissettirdi. Dalgınlıklar, kafa karışıklıkları, aksaklıklar ve polemikler yaşadık. Fakat Venüs ile Merkür'ün olumlu görünümleri haftanın olumsuz enerjisini dağıtabilir. Aşkta ve özel hayatta keyifli, huzurlu ve dinamik hissedebiliriz.

Her türlü sürpriz, jest ve hoş sözlere açığız. Günümüz keyiflenebilir. Pozitif düşünebilir, enerjimizi yükseltebilir ve sosyal yaşamımızı hareketlendirebiliriz. Böylelikle daha çok beğeni ve ilgi toplayabiliriz.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında da olumlu etkiler altındayız. İyi ve sağlam dostluklar kurabiliriz. Fakat Neptün’ün etkisiyle kendimize olan güvenimiz azabilir, art niyetli kişilerin oyunlarına gelebiliriz. Bu sebeple üzülebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Kendimizi negatif enerjilerden arındıralım ve Jüpiter’in yaratacağı keyif veren etkilere yoğunlaşalım.

Bu hafta ortalarına doğru Merkür'ün de desteğiyle beşeri ilişkilerde, iş ortamında, görüşmelerde, toplantılarda ya da sözleşme süreçlerinde yoğun bir iletişim sürecindeyiz ve kendimizi daha yalın ifade ediyoruz.

Uranüs'ün konumu ise, zincirleri kırma arzusunu tetikliyor ve daha bağımsız hareket etmek istiyoruz. Her şeye ve herkese direniş gösterme eğiliminde olabiliriz.

Oto kontrolümüzü kaybedebiliriz.

Kendimizi kontrol altına almakta güçlük çekeceğimiz bir gün olabilir. Bazen yaratacağı sonuçları umursamadan aşırı tepkiler ve davranışlar gösterebiliriz. Hatta bu aşırılıkların bazıları şiddete evrilebilir ve buna bağlı sakarlıklar, hatalar ortaya çıkabilir. Özellikle araba kullanırken her zamankinden daha çok dikkat etmeliyiz. Zira sürüş esnasında elektrikle ilgili ya da teknolojik veya kesici aletlerle, yanıcı maddelerle bağlantılı işler sırasında aksilikler yaşamamız olası görünüyor.

Hafta sonu

Hafta sonu parasal konularda ufak tefek sorunlar yaşayabiliriz. Bu ilişkilerimize de olumsuz yansıyabilir. Tedbirli olmalı ve stratejik hareket etmeliyiz. Potansiyelimizi doğru yerlerde kullanabilirsek, çok başarılı işlere imza atabilir, planlarımızı hayata geçirebiliriz. Hafta sonu ise iki haftadır bizi etkisi altına alan gerilimli enerjinin dozunu artırması anlamına gelebilir.

Aynı zamanda Yeni Ay yaklaşıyor ve hayalleri gerçekleştirme şansı bulabiliriz. İşte başarıyı yakalayabilir ve ilişkilerimizi daha geliştirmeye başlayabiliriz.

21299