Şans ve Bolluk Gezegeni Burç Değiştiriyor!

Şans ve Bolluk Gezegeni Burç Değiştiriyor!

Haftanın en kritik olayı Jüpiter’in burç değiştirmesi olacak! Şans ve bolluk sembolü olan Jüpiter Terazi burcuna geçiyor. Bakın burcunuz bu durumdan nasıl etkileniyor?

05.09.2016 13:07

Bu haftanın belki de en kritik olayı Jüpiter’in burç değiştirmesi olacak. Şans ve bolluk sembolü olan Jüpiter nihayet Terazi burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca Terazi burçları için şanslı bir süreç olacak.

Bugün kritik konularla başlangıç yapabiliriz. Konu her ne olursa olsun en ince ayrıntısına kadar detaylandırmanız gerekebilir. Genel olarak yaşantımıza ilişkin bir takım pozitif enerjiler hâkim. Dolayısıyla kendimizi dinamik ve olaylar karşısında etkili ve güçlü hissedebiliriz.Yüksek mevkideki kişilerle ya da topluluklarla sıkı ilişkiler kurabiliriz. Bu aynı zamanda imajımızı da güçlendirecektir. Öte yandan mevcut sorunları çözme ya da engelleri aşma noktasında kendimizi şanslı görebiliriz. İşte ya da aşkta olumlu bir tablo olduğu söylenebilir. Sırları çözme ya da araştırma isteğimiz fazlasıyla artıyor. Olayların gizemli taraflarına eğilim gösteriyoruz. İlişkilerimizi daha dengeli yürütmeye çalışıyoruz. Diğer taraftan da yeni çevreler, ilişkiler ya da flörtler yaşayabiliriz. Genel hatlarıyla beşeri ilişkilerimizde güven unsuruna dikkat ediyor, öncelik veriyoruz.

Parasal konularda avantajlı günlerdeyiz. Alışveriş de yapabiliriz birikim de. Özellikle ev alım satımı ya da yeni yatırımlar düşünmek için uygun bir dönemdeyiz.


Fakat tüm bu pozitif enerjilerin bizi sarıp sarmaladığı süreçte, hafta sonuna doğru Satürn ve Neptün olumsuz görünümüyle modumuz biraz düşebilir. Beklentilerin boşa çıkması, tartışmalar, eleştiriler, aksilikler canımızı sıkabilir. Hata yapmaya ya da yanılmaya çok açığız.. Dolayısıyla gözümüzü dört açalım, uyanık olalım. Dengemizi bozan, bizi belirsizliğe iten ve endişe uyandıran konular bizi zayıflatabilir.

Beklenmedik gelişmeler

Haftanın son günlerinden bir sonraki haftanın ortalarına kadar ilişkiler sallantıda gidebilir. Gereksiz kıskançlıklar, baskılar ya da polemikler gündeme gelebilir. Öte yandan hiç de akıllıca olmayan ilişkiler oluşabilir. Toplum olarak beklenmedik şaşırtıcı olaylarla karşılaşma olasılığımız da yüksek.

34916