Oğlak Burcunda Dolunay Haftası

Oğlak Burcunda Dolunay Haftası

Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek dolunay, iki yönlü etkilere sahip. Peki sizin burcunuz dolunaydan nasıl etkilenecek?

19.07.2016 12:15

Bu hafta Oğlak burcunda meydana gelecek dolunay, iki yönlü etkilere sahip. Bir taraftan ani durumları, gelişmeleri ve kişisel savaşları işaret ederken, diğer taraftan da teknolojik, elektrik, elektronik, havayla bağlantılı ya da interneti aracılığıyla gelişebilecek farklı ve özgün durumları gündeme getirebilir. Ayın ilk haftası endişeli bir süreci başlatabilir. Yaşananlar karşısında korkabilir, endişelenebilir ve buna bağlı olarak kendimizi huzursuz ve güvensiz hissedebiliriz. Endişeli ruh halimiz can sıkıcı bir hal alabilir. İş ve özel yaşantımız arasında bir ikilem yaşayabiliriz. Artan sorumluluklar ve beklentiler üzerimizdeki baskıyı daha da artırırken, olası krizlere de kapı açabilir. Asıl isteklerimiz ve hedeflerimiz bugünün şartlarıyla örtüşmeyebilir. Kendi içimizde neyin ne olduğu konusunda bizi bir muhakemeye götürebilir. Öte yandan maddi başlıklı konularla meşgul olmamız gerekebilir. Bazı gelişmelerde sona gidilebilir ya da sonuca ulaşılabilir. Her türlü olasılığa karşı önümüzdeki iki hafta boyunca agresif ve gergin kişilerden uzak durmamızda yarar var.Belli belirsiz durumlar ya da anlık gelişmeler bizi bazı düzenlemeler yapmaya zorlayabilir. Planlamalarda daha esnek olmamız gerekebilir. Duygulara yenik düşüp, mantığı devre dışı bırakmamalı. Ani kararlar almamaya özen göstermeliyiz. Bir kısmımız hayatına doğrudan müdahale etmek isteyen kişilerle karşılaşabilir. Sosyal medya kullanımımız bu süreçte artış gösterebilir.

Dolunay’ın Oğlak burcunda yaşanması, her türlü endişeyi bertaraf ederek, cesaretimizi artıracaktır. Gücümüzü, potansiyelimizi ve yeteneklerimizi göstererek pek çok kişiyi etkileyebileceğiz. Öte yandan her ne olursa olsun pozitif yaklaşımlarımız sayesinde, hedeflerimize konsantre olabilecek ve çok daha fazla başarı elde edebileceğiz. İşlere iyice yoğunlaştığımız şu dönemde daha verimli sonuçlar elde edebilir, işbirliklerimizi güçlendirebiliriz. Olaylar karşısında daha aklıselim ve soğukkanlı davranabiliriz.Dolunaydan en çok etkilenecek burçlar; Oğlak, Yengeç, Terazi veya Koç burçlarının son haftası doğanlar ve yükselen burçları bu burçlarda olanlar olacak. Venüs'ün konumu ise, daha parlak bir süreci işaret ediyor diyebiliriz. Fikirlerine önem verdiğimiz, tecrübeli ve bilgi sahibi kişilerle daha güçlü bağlar kurabiliriz. Öte yandan uzun süreli bir ilişki ya da aşkın kapılarını aralayabiliriz. Gerek sosyal ilişkilerimizde gerekse özel hayatımızda mevcut sorunları çözme yoluna gidebiliriz. Yaratıcı zekâmız sayesinde eski yöntemlerle yepyeni işlere imza atabilir ve adımızdan söz ettirebiliriz. Aynı zamanda moda, ya da tekstil gibi başlıklarda yapacağımız alışverişlerde avantajlıyız. Uzun vadeli yatırımlar ya da birikimler için de ideal bir dönemdeyiz.

Uzman Astrolog Niobe Aslı Temel

53407