Koçlar'ın kızıl,Başaklar'ın platin!

Koçlar'ın kızıl,Başaklar'ın platin!

Burçlar her şeyde olduğu gibi saç renginiz hakkında da ipuçları veriyor. Her burcun taşıdığı karakter, saç rengiyle bütünleşerek kişiliğinizi tamamlıyor.

15.09.2009 6:00
Koç

Karar vermekte güçlük çekmenize rağmen şans her zaman sizden yana. Sabırlı, cömert, kurnaz ve girişimci koç kadını için kızılın her tonu çok uygun.

Boğa

Boğa kadını her zaman sürprizlere açıktır. Özellikle de aşkta. Arkadaş toplantıları ve sosyal ortamlar, onun için vazgeçilmezdir. Sağlık açısından da enerjisi her zaman yüksektir. Girişimciliği, direnci ve asla teslim olmama özellikleri ile boğa kadını için en uygun saç rengi kızılın en açık tonları ve sarıdır.

İkizler

Sosyal alanda ve iş ortamında her zaman en yüksekte olmayı sever. En yakın rakipleriyle kıskançlık nedeniyle sorunlar yaşar. Talih oyunlarında şansı yüksektir. Hayatında her an köklü değişiklik yapabilir. İkizler kadını, çılgın, duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir değiştirebilir.

Yengeç

Pervasızdır, eleştiriler asla moralini bozamaz. Özellikle iş konusunda her zaman en iyi olduğunu düşünür. Sağlığına özen gösterir. Olaylar karşısında tepkisel davranmaz, acele cevaplar vermez. Sezgilerine güvenen, şefkatli ve romantik yengeç kadınına, bal köpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.

Aslan

Gerçek arkadaşlığın değerini bilir, her zaman liderdir. Sevdiklerini ihmal etmez.Ancak iş yaşamındaki monotonluk onu somurtkan yapar. Tutkulu, yaşamsal ve enerjik olarak ateşli bir kadındır. Karakterine uygun renkleri tercih eder. Aslanın yelesini andıran uzun, parlak ve gür saçlara sahip olanlar için fındık kabuğu en uygun renk.

Başak

Kafası her zaman karışıktır, geriye dönüp geçmişin muhasebesini yapmayı sever. İş konusunda hata affetmez, başarıya ulaşmayı bilir. Etrafındakilerin de mükemmel olmasını bekler. Zamanını evde geçirmeyi sever. Onun için her şey düzenli ve emniyetli olmalıdır. Kusursuz görünmek için çabalayan başak kadınına platin tonları yakışır.

1316
dahafazlası