Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi!

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkisi!

09 Mart günlük burç yorumlarınızı ve bugün Balık burcunda yaşanan Güneş tutulmasının, burcunuza etkilerini Niobe'den öğrenin!

09.03.2016 0:39

Malum bugün Balık burcunda bir Güneş Tutulması yaşanıyor. Geçtiğimiz her iki Pazartesi gününde bu konuyu ele aldım ve bugün de kısaca önümüzdeki 6 ay boyunca öne çıkabilecek başlıkları tekrar belirtmek istiyorum.

Beklenmedik olayları, değişkenlik gösteren koşulları ve şartları önümüze getirebilecek olan bu tutulmanın Balık'ta olması özellikle su, sıvılar, kimyasallar, ilaçlar, denizler, okyanuslar, rutubet, sahile kıyısı olan şehirleri daha fazla ilgilendiriyor. Yine bu tutulma; yardım kuruluşlarını, hizmetlerini, geçmiş konuları, yapılanma süreçlerini, sağlık sektöründe çalışan kişileri, toplumsal eylemleri, gençlerle ya da eğitimle bağlantılı olayları, dini içerikte konuları, diplomatik ilişkileri, siyasi kişileri ya da uluslar arası medyayı etkisi altına alabilir. Öte yandan aslında var olan ama bizim fark etmediğimiz sorunların(bazen hastalıkların) yeniden gündeme gelmesi, güvenlik sorunlarını, ikili ilişkilerde, özel yaşamımızda veya iş hayatımızda ani ve beklenmedik olayları da ön plana çıkartıyor.

Sürekli değişen atmosfer nedeniyle yanlış adımlar atmamaya özen göstermemiz gerekiyor. Belirsiz durumlar, kafa karışıklıkları, düzensizlikler de söz konusu olabilir. Bazılarımızın bu süreçte sorumlulukları artabilir. Bazılarımız ise hepsini bir kenara bırakıp, yeni girişimlere odaklanabilir. Tutulmanın aynı zamanda bir Yeni Ay olması, bir taraftan eski yaraları onarmamıza yardım ediyor, diğer taraftan da yeni bir başlangıç yapmak için bize yeni kapılar açıyor. Yeni girişimler ya da yeni yöntemler için maddi yönden risk almaya özen göstermeliyiz.

Daha detaylı bir bilgi istiyorsanız, "Balık'ta Güneş, Terazi'de Ay Tutulması Var!" başlığı altındaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz. Tıklayın!

Bizi hayatın rutininden çıkartmak ve hayatımıza bazen şok etkisiyle, bazense hoş sürprizlerle yeni bir yön vermeye çalışan Güneş Tutulmaları her yıl en az iki kere yaşanıyor. Umarım hepinizi hoş sürprizler yakalar.

Koç Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Boğa Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

İkizler Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Yengeç Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Aslan Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Başak Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Terazi Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Akrep Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Yay Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Oğlak Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Kova Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

Balık Burcu'nun Günlük Burç yorumu için tıklayın...

62199