Göz Rengi Karakterin Aynasıdır!

Göz Rengi Karakterin Aynasıdır!

Göz renginin insanın karakteri hakkında ip uçları verdiğini biliyor musunuz?

27.10.2009 6:00

Siyah gözlü kişiler:

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

Yeşil gözlü kişiler:

Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılışlı olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Mavi gözlü kişiler:

Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.Ela gözlü kişiler:

Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi gözlü kişiler:

Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarını açıklamalarıdır. Dünyaya kapalı gözlerle bakarlar adeta, gerçekte hayal kırıklıkları yaşamamaları realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardır.

25710