Gökyüzünde gerilim!

Gökyüzünde gerilim!

Niobe uyarıyor:"Sert açılar dikkat gerektiriyor!"

14.09.2009 6:00
Bu hafta Başak burcundaki Güneş, Satürn ve Balık burcundaki Uranüs arasında meydana gelecek sert açılar, zorlayıcı etkilerle ve beklenmedik olaylarla dolu gergin bir haftaya gireceğimizin habercisi. 25 Eylül' e kadar her tür ilişkide, seyahatler esnasında, elektirikli cihazlarla ilgili işler yaparken ve doğadan gelebilecek her tür felakete karşı tedbirli olunması gerektiğine işaret ediyor.

Bu hafta burcunuzda neler olacak?

Koç

İş hayatınız veya duygusal yaşamınız açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Mal varlıklarınız ya da yakınlarınızın mal varlıkları hakkında ani haberler alabilirsiniz. 25 Eylül'e kadar, genel hatlarıyla sürpriz haberler ve gelişmelerle dolu sert bir süreçte olacağınız. Ancak, bu kadar olumsuzluğun arasında, işinizde kullanacağınız yeni yöntemler hayatınız açısından faydalı sonuçlar doğurabilir.

Boğa

Arkadaşlık ilişkileriniz, çocuklarınızla iletişiminiz, iş birliği içerisinde olduğunuz kişiler veya mal varlıklarınızla ilşkileriniz açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Çocuklarınızla veya yakın bir ilişkinizle ilgili alacağınız haberler ya da yaşanabilecek gelişmeler ani ve sürpriz olarak nitelendirilecek türden olabilir.

İkizler

Evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ya da aileniz kadar önemli kişileri ilgilendiren konular açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Evinizi veya işinizi ilgilendiren ani ve sürpriz(olumlu veya olumsuz) haberler alabilirsiniz. Ayrıca, bugünlerde size olumlu görünen teklif veya talepler ilerleyen dönemde size sıkıntı verebilir, bu konuda da sizi uyarmak isterim.

Yengeç

Düzenli gelirleriniz, mal varlıklarınız, gelir durumunuzu veya kazançlarınızı ilgilendiren konular açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Bu başlıklarla ilgili alacağınız ani haberler veya yaşanabilecek ani olaylar(kayıplar, hırsızlılar, sahtekarlıklar v.b) yüksek meblağlı harcamalar yapmanızı gerektirebilir.

Aslan

Maddi durumunuzu, düzenli geirlerinizi veya para kaynaklarınızı ilgilendiren konular açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Bu konularda alacağınız haberler şok etkisi yaratabilir(küçük ihtimal, ama bu durum kendisini sürpriz yüksek kazançlar olarak da gösterebilir). Maddi durumunuzla ilgili yeni düzenlemeler yapmanız şart görünüyor.

Başak

Kendinizle ilgili eleştiri ve kararlarınız ya da birlikte çalıştığınız kişiler, ortaklarınız, partneriniz veya birlikte olmaktan hoşlandığınız arkadaşlarınızla ilişkileriniz açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Bu konularda meydana gelecek ani olaylar ya da alacağınız ani haberler sizi oldukça şaşırtabilir veya bu kişilere yardım etmenizi gerektirebilir.

Terazi

Özellikle işinizle ilgili konular, birlikte çalıştığınız kişilerle veya evdeki yardımcılarınızla ilişkileriniz ya da sağlığınız açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Bu konularda alacağınız ani haberler ya da yaşanacak ani gelişmeler, ilgili konuda yeni yöntemler denemeniz gerektiğini anlamanızı sağlayabilir veya bazı sonlanma ve başlangıçları beraberinde getirebilir.

Akrep

Özel hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz veya partnerinizle ilişkileriniz açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ya da bir arkadaşınızla ilgili ani gelişmeler veya bu kişilerin itici ve beklenmedik tavırları bu kişlerden soğumanıza neden olabilir. Ya da yine bu konularda, tamamen farklı ani durumlar oluşabilir.

Yay

Evinizi, aile üyelerinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konular açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Aile üyeleriyle, yerleşim durumunuzla ya da işinizle ilgili alacağınız ani haberler veya beklenmedik gelişmeler size sıkıntı verebilir. Medya ve bilişimle ilgili konular, yabancılarla veya yurtdışında yaşayan kişilerle ilişkiler açısından da hızlı ve farklı olaylar meydana gelebilir.

Oğlak

Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projeler veya uzun süreli ve hummalı bir ilişkiniz açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Bahsi geçen konularda ve de seyahatler, miras, kredi veya borç alacak meseleleri gibi konularda ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilir ya da ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Kova

Maddi durumunuzu ilgilendiren konular açısından sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. Beklediğiniz parayı almakta zorlanabilir, birlikte iş yaptığınız kişilerin maddi sıkıntıları nedeniyle zorluklar yaşayabilir, maddi açıdan sizi zorlayabilecek ani haberler alabilir veya yaşanabilecek beklenmedik gelişmeler nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Balık

Sağlığınızı, işinizle veya ortak çıkarlarınız olan kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sert etkiler altında olduğunuz bir haftaya giriyorsunuz. İşiniz veya ilişkilerinizle ilgili meydana gelebilecek ani olaylar sağlığınızı bozabileceği gibi, kendiliğinden sağlığınızla ilgili beklenmedik gelişmeler de oluşabilir. Bu hafta hafif planlar yapmanızda fayda var.

802
dahafazlası