Evlenilecek Kadın mı Eğlenilecek Kadın mı?

Evlenilecek Kadın mı Eğlenilecek Kadın mı?

Evlenilecek Kadın mı Eğlenilecek Kadın mı?

Kişinin doğası, karakteri ve burcu hayat bakışını, davranışlarını şekillendirir. Bir bakıma erkekler, karşılarındaki kadınları bir de burçlarına göre incelerlerse, kendilerine uygun eş bulmaları zor olmayacaktır!

09.12.2009 6:00

Koç

Başlangıç burcu olan bu burcun kadını, her an yeni başlangıçlar yapabilir. olduğu için de bir kavgayı çok kolay başlatır. Hiç tereddüt etmeden... Tam bir amazon olan bu kadın tehdit edildiği zaman en üst düzeyde saldırganlaşır. İkinci sırada olmaktan nefret eden bu kadınla ne yaparsanız yapın, onun liderliği yapmasına izin vermelisiniz . O ateş grubu kadınıdır ve hava grubu erkeklerinden (Terazi, Kova, İkizler) asla vazgeçemez. Kafasına koyduğu bir şeyi mutlaka yapar Evden kaçıp şöhret olan kadınların çoğu Koç kadınıdır . Hayat savaştır diyorsanız tam size göre.

Boğa

Özel günlerde ve yıldönümlerinde ona hediye olarak pirzola alın. Pirzola ile Boğa kadını arasında açıklanamayan bir çekim vardır. Çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz. (Birde üçlü koltuk ile arasında böyle bir çekim var, seçim sizin) Biriktirip, ondan sonra harcama özelliği vardır, DİKKAT! Göründüğü gibi sakin ve toleranslı biri değildir. Tam bir kuralcıdır.

Başarılı her erkeği çekici bulur, frambuazlı pasta ve çilek hayatının vazgeçilmezleri olabilir. Lüksü çok sever, istediği hayatı sağlayamazsanız, o kendi başının çaresine bakmayı bilir. Zor kelimesi onun lugatında yer almaz. Yaşlandıkça kilo alan bir kadındır. Kimseden yardım istemez. Aşırı derecedeki sahip olma güdüsü zaman zaman başına büyük problemler açar.

İkizler

"Aklıma ne eserse, birlikte yapabileceğim bir kadın arıyorum" diyorsanız işte buldunuz. Fakat, o aklına eseni yapmak isteyince siz ne yapacaksınız? İkizler kadını yanı sıra gidecek ve nefesi hiç bitmeyecek bir erkek ister. Nefesinizin kesildiği yerde sizi bırakıp devam eder. Fakat bunu kalpsiz olduğu için yapmaz Kadının zeki olanı yaramaz diyorsanız, kesinlikle uzak durun.

O hava grubu kadınıdır ve sıkışan hava ısınır. Sıkıştırılmış bir İkizler kadını bir an da rüzgar gibi anlaşılmaz ve hesaplanamaz olabilir. Onunla tartışmaya başlamadan önce iki kere düşünün, çünkü onun için hiçkimse vazgeçilmez değildir. Şartlar ne olursa olsun, o asla boyun eğmez. Hem de hiçbir şeye 'Olmuş ve ölmüş haricinde hiçbir şey imkansız değildir!' güdüsüne sahip olduğundan %99 9 riske girebilir. İkizler kadını aynı zamanda huysuz biridir. Bazen neye huysuzlanacağını şaşıracak kadar huysuz olabilir.

Argo konuşmalardan ve ilkel tiplerden nefret eder. Ömürboyu, sizi seviyor mu yoksa nefret mi ediyor anlayamazsınız. Ayrıca imalarını da anlayamazsınız, boşuna uğraşmayın. Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip, diğer yarısını ağzı ile söylemesidir. O bir bilmecedir ve bu bilmecenin soruları, soldan sağa, yukarıdan aşağıya devamlı değişir.

Basit, ucuz, sıradan şeylerle uğraşmak için ne hali ne de vakti vardır. Kafaca uyum sağlamadığı birine asla ait olmaz . Aitmiş gibi yapabilir ama ilk fırsatta ilişki biter . Kova kadını gibi İkizler kadını da ilk buluşma gecesinin sonunda yatağa gidecek bir tip değildir. Yükseleni İkizler olan kadınların çok güzel elleri vardır. Özellikle parmakları ince ve uzundur.

Yengeç

Konuşurken seçtiğiniz kelimeleri çok iyi tartın. Bu kadın eleştiriden nefret eder ve çok kırılgandır. Yengeç kadını hislerin kadınıdır. Çok derin hisseder, acıyı da mutluluğu da Antikadan hoşlanmıyorsanız, uzak durun. O tam bir eskicidir. Dolunay da cinnet geçirme özelliği var DİKKAT! Aşırı korumacı bir anne olduğundan çocuklarınız ana kuzusu olabilir.

Aslan

Azametli olan bu kadın her erkeğin yanında mücevher gibi parıldar. Eğlence düşkünü ve dominant olur; annesinin güzel oğullarına göre değildir. Aşkınızı pırlantalar ve orkidelerle sunamayacaksanız uzak durun. O paralı ve para harcamayı seven erkeklere değer verir. Aşka aşık olan bu kadın, tutkuların kadınıdır. Hiçbir kadın bir Aslan kadını kadar tutkulu olamaz. Bir kadına baktığınızda içinizden "ben bu kadına para yetiştiremem beni aşar" diyorsanız, o kadın bir Aslan kadınıdır veya yükseleni Aslan'dır

Başak

Titiz, huysuz, kaprisli, iğneleyici ve hata bulucu olan bu kadın yerinde duramayan biridir. Uzun süre oturmasını istiyorsanız, kendinizle şaka ediyor olmalısınız. O çalışmak için yaratılmıştır, çalıştıkça daha çok çalışmak ister. Geride durup her şeyi ve herkesi kontrol etmekden hoşlanır. Çok zekidir fakat negatiftir. İkili duygu ve düşünceleri olmayan tek değişken olan Başak, (diğer değişkenler İkizler, Yay ve Balık'tır) etrafındaki insanların duygu ve düşüncelerini göz ardı ettiği için çok kırıcı olabilir. Romantik birine göre değildir. Aklı ile seven bu kadın, aşık olduğu zaman bütün sınırları yıkar. Tartışmayı seviyorsanız ve duygusal değilseniz tam size göre.Terazi

Doğduğu zaman Mars, Terazi burcunda değilse dünyanın en tembel ve marazi sağlık problemlerine sahip kadınına sahipsiniz demektir. Allah sabır versin. Her türlü lüksten ve sanattan zevk alan bu kadın için bedensel olarak yapılan her şey tam bir işkencedir. Konuşkan olan ve gezmeyi seven bu kadın aynı zamanda iyi bir iletişimcidir. Problem çözmekten nefret ettiği için çok yüksek hayat standartlarına sahip bir eş arar.

Başkalarına kendi işlerini yaptırmaya bayılır. Çok kararsızdır ve tek başına hareket etmekten hoşlanmaz. Terazi kadını erotizmin kadınıdır. Eğer sizi istiyorsa mutlaka elde eder. Yine de Terazi kadını için aşkın romantik yanı tensel yanından ağır basar. Çikolata, dondurma ve çilek hayır diyemeyeceği üç şeydir. Zekidir, güzeldir ve çekicidir Yani, negatiften bakarsanız çok tehlikelidir.

Akrep

Zorbaca tavırlar, dümdüz konuşmalar ve hoyratça hareketler bu kadını tanımlar. Gitar sesi ile kendini kaybeden bu kadın büyük bir inatla duygularını gizler ve sert bir görünüş takınır. Aslında tam bir romantiktir. Kendini bütün kadınlardan üstün görür. Kadın olmaktan büyük gurur duyar " Hadi be, sende kadın mısın" lafı ona söylenecek en son sözdür. Çünkü kafanızı kıracağı için bir daha konuşamayacaksınız. Tensel zevkleri ön planda tutan Akrep kadınına güzel sözler söylemek yerine saçlarını okşamak daha derin etki yapar. İç gerilimi çok yüksek olan Akrep, ne kendine ne de çevresine huzurlu bir ortam sağlayamaz. Her şeyi eleştirir ve analiz eder Sinirleriniz sağlamsa bir şansınız olabilir. İhaneti unutun. Ona ihanet ederseniz bu sonunuz olabilir. Çok kinci ve intikamcıdır. Sinirlendiği zaman bir aslan kadar yırtıcı olabilir. Riske girmek, yemeğe, alkole ve sekse boğulmak onu mutlu eder.

Yay

Kafaca bekar olan Yay kadını için evlilik yüktür. Felsefi derinliği olan Yay aynı zamanda çok romantiktir. Kumar, alkol ve diğer kötü alışkanlıklara eğilimi olan Yay kadını sıkıştırdığınız anda tam bir amazona dönüşür. Ne kadar saldırgan olabileceğini kendisi de bilmez. İyisi mi siz onu kızdırmayın. Devamlı yurt dışına gezmeye gitmek ister. Hep uzak yerleri merak eder. Sanki yakın mesafedeki yerler merak edilmeye değmezmiş gibi. Hiçbir kadın Yay kadını kadar maceraperest olamaz. Ne kadar uçuk görünse de geliri ile idare etmesini bilen bir numaralı kadındır.

Oğlak

Her şeyin içinden merhaba diyerek çıkar. Üstüne vazife olsun veya olmasın o her konunun içinde mutlaka olmak ister. Son derece hesaplı biridir. Kolay kolay şikayetçi olmaz. Çok sert sınırlara sahip olan Oğlak kadını toleranslı birine göre değildir. Ortak hayatınız savaş alanına dönüşebilir. Disiplinli bir yaşam tarzı vardır. Yine de durmayı ve beklemeyi sevmez. Nazik biri de değildir. Makul biri ya da işkolik bir eş arıyorsanız, tam size göre.

Kova

20 yıllık evlilik sonrası akşam eve geldiğinizde suratınıza sizi ilk defa görüyormuş gibi bakan bir kadındır. Annesinin tuhaf kızıdır o. Son derece akıllıdır . Bir Kova kadını düşündüğü bir şeyi asla söylemez ama her söylediğini düşünerek söyler. Görev insanıdır ve görevlerini asla aksatmaz. Aksatana da tahammül göstermez. Kova kadını evhamlı bir tiptir. Evhamını durduramadığı zaman panik atak yaşar veya cinnet geçirir . Son derece asidir. Kural, gelenek, töre vb. sınırlamaları asla kabul etmez. Kova kadını yaptığı her şeyde kendinden bir şeyler mutlaka katar. Tutucu veya muhafazakarsanız hiçbir şansınız olamaz. Çok pahalı bir kadındır, maddi, zihisel, ruhsal, kültürel ve fiziksel olarak sizi kendine layık görürse ancak o zaman size ait olur. Kova kıskanç erkeklere tahammül göstermez ve düz bakarak resim çektirmez. Mutlaka gözlerini devirir ya da yan bakar Tuhaftır o tuhaf!


Balık

İşte size romantik bir pirana! Sevgisiz ve aşksız yaşayamaz. Bütün hayatı hiç kimsenin yaşamadığı ve yaşayamayacağı aşkı aramakla geçer. Öyle bir aşk bulana kadar arayışını sürdürür. Kalbindeki sevgi denizinin sınırları yoktur, boşuna aramayın. Balık kadını duyguların ve romantizmin kadınıdır. Gizli saklı işler yapmaya bayılır Yüzünde her zaman çok mahsun bir ifade vardır. Bu ifade erkeklerin acıma ve koruma dürtüsünü tetikler. Bu yüzden balık kadınının her zaman çok talibi olur. Balık aynı zamanda çok oyuncu bir kadındır. Bir şeyi direkt ifade etmek yerine dolaylı anlatır. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Dudaklarını sarkıtıp somurtması tipik özelliğidir. Felaket surat asar. Evdeki eşyaların yerini hatta odaları değiştirmeye bayılır. Bu onun en sevdiği oyundur. Dolap, kütüphane çekmek ve taşımaktan hoşlanmıyorsanız iyi düşünün. Kavga etmekten veya tartışmaktan nefret eder. Abartılı biridir ve abartılı şeylerden hoşlanır. Balık kadını yaşlandıkça kilo alır. Çocuklarına asla 'hayır' demez, dikkatli olun .

57021
dahafazlası