Doğru erkek için astrolojik yardım hattı!

Doğru erkek için astrolojik yardım hattı!

Elinizdeki erkeği baştan yaratmakta zorlanıyorsanız, bırakın gitsin. Gelin burcunuza göre ideal erkeği keşfedin. Arayışınıza sonra devam edin...

12.09.2009 6:00
Koç kadını

Koç kadını için ideal burçlar Terazi ya da Yay erkekleridir. Renkli giysiler içindeki bir erkek, Koç kadınlarının gözdesi olabilir. Terazi ve Yay erkeği eğlenceli ve renkli kişiliği ile her zaman için lider olmayı seven Koç kızını mutlu eder.

Nerelerde bulunur: Canlı müzik çalan bir barda, dans pistinin tam ortasında.

Boğa kadını

Boğa kadını için ideal burçlar Başak ya da Oğlak erkekleridir. Anneleriyle tanıştırabilecekleri erkek ister Boğa kızları. İş adamı gibi temiz pak giyinmiş erkekler tam onlara göredir. Boğa kızı bu erkekle kendini önemli ve güvenli hisseder. Bu tip erkekler Boğa kızları için vazgeçilmezdir.

Nerelerde bulunur: Bir bankta oturmuş gazete okurken.

İkizler kadını

İkizler kadını için ideal burç Koç veya Başak erkeğidir. Pepsi reklamlarındaki kaykaya binen erkekler gibi giyinmiş bu erkeğin, tüm salaşlığına rağmen üstündeki kıyafetler markadır. Maceraperest İkizler kızı için bu uçuk kaçık tip ideal bir erkektir.

Nerelerde bulunur: Spor malzemeleri ve marka kıyafetler satan tüm dükkanlarda.

Yengeç kadını

Yengeç kadını için ideal burç Akrep ya da Koç erkekleridir. Cesur ve gizemli bir havası vardır, ayrıca seksapellik de bu erkek için çok önemlidir. Karamsar olan Yengeç kızı kendisine zıt olan erkeğe hemen aşık olur çünkü kendisinde bulunmayan her şey bu erkekte vardır.

Nerelerde bulunur: Dükkanların vitrinlerinde kendini izlerken ya da kendisine daha gizemli bir hava vermek için gözlükçüde gözlükleri denerken.

Aslan kadını

Aslan kadını için ideal burç Kova ya da İkizler erkeğidir. Bu erkekler, hiçbir zaman gardrobundaki giysiler için fazla para harcamaz fakat üstündekileri kendisine yakıştırmayı çok iyi bilirler. Çok çeşitli şeyler giyerler. Gösterişi seven Aslan kızları için yanındaki erkeğin değişik kıyafetler giymesi önemlidir. Aynı zamanda çapkınlığıyla ünlü İkizler ve Kova, Aslan kızına bu yönüyle de çekici gelir.

Nerelerde bulunur: Salaş kasetçilerde ya da ayaküstü bira içilen barlarda.

Başak kadını

Başak kadını için ideal burç Boğa ya da Oğlak burcu erkeğidir. Boğa ve Oğlak erkekleri giyimine özen gösteren erkeklerdir. Giydiği şeyler marka olmayabilir fakat temiz ve ütülü olmalıdır. Temiz, düzenli ve güvenilirdirler. Zeki ve espirili olmaları, başak kadınını etkilemede büyük rol oynar.

Nerelerde bulunur: Sinema ve tiyatroda.

2962