Çin Astrolojisi 2015 Burç Yorumları

Çin Astrolojisi 2015 Burç Yorumları

Astrolog Şenay Yangel: "Çin astrolojisine göre Koyun yılı başladı. Bu yıl Su ve Ateşin dansı yıkıcı ve yapıcı enerjilerin yansıması ile dolu bir yılı karşılıyoruz" ...

25.02.2015 17:20

Ağaç Elementli, Ying (Dişi) KOYUN Yılı başlıyor. Çin Astrolojisinde sadece burçlar her şeyi kapsamaz. Beş element teorisine dayanır. Bunlar Metal, Su, Ağaç, Ateş ve Toprak olacaktır. Ağaç elementi rengi yeşil ile ilgilidir ve bu nedenle Koyun yılının rengi yeşil olur. Çin sistemine göre Ying yılı zorluklardan sonra gelen başarıların göstergesidir. Aynı zamanda depremler yangınlar ve toplumsal düzeyde gerçekleşen organize girişimler ve saldırılarla da bağlantılıdır…

NOT: ‘’Çin astrolojisine göre her yılı temsil eden burcun sembolünü alıp evinizin Güney yönünde kullanmak o yılın şanslı etkilerini yaşamanıza çekmenize katkıda bulunur.’’

Fare yılında doğanlar:

2015 yılı maddi açıdan çok olumlu bir süreç olmayacaktır. Kariyer hayatında ve finansal konularda çok şanslı etkiler söz konusu değil. Buna rağmen ne kadar zorlansanız da mücadeleci ruhunuz sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Mayıs haziran aylarında ve kasım ve aralık aylarında iş hayatında dikkatli olmanız gerekir. Risk içeren konulardan uzak kalmalı anlık kararlar vermemeli sağ duyulu davranmalısınız. Arkadaşlıklarınızda da dikkatli davranmalı sırlarınızı ulu orta paylaşmamalısınız.

Kaplan yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için oldukça heyecanlı ve verimli geçecektir. Ne zaman önemli bir sorun ile karşılaşsanız sorunlarınızı aşmanıza yardım edecek biri karşınıza çıkacaktır. İş hayatınızda ise iyi ilişkiler kuracak ve başarılı olacaksınız. Kariyer hayatınızda önemli bir yükseliş ya da maaşınızda önemli bir artış yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili önemli bir sorun yaşamazsınız. Aşk hayatınızda son derece hareketlidir. Ruh eşinizi bulabilirsiniz.

Öküz yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için çok verimli olmayabilir. Şansınızı çok fazla zorlamamalı var olan şartları korumaya çalışmalısınız. Özellikle Şubat sonu ve Aralık aylarında iş ve özel yaşamınızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Haziran ayında da özel hayatınızda dalgalı olacaktır. Bu durumdan zarar görmemek için duygularınızı daima kontrol altında tutmanız faydanıza olacaktır. Yılın tamamında aileniz için özellikle sağlık konularında dikkatli ve özenli olmalısınız.

Tavşan yılında doğanlar:

2015 yılı ruh ve maddi gücünüz açısından talihli bir yıldasınız. Yani her yönden talih sizleri güçlendirecektir. İş hayatınızda şans sizden yana. 2015 süresince tanınmanız ve para kazanmanız mümkün olacaktır. Sağlık konusunda kendinize özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında dikkat etmelisiniz.

Ejderha yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için engellenmeler ve ilerlemenizin önüne koyulacak setlerle dolu. Her şeyi kendi gücünüz ile başarmak zorundasınız. Sorunlar aşılmak içindir ilkesi ile hareket ederseniz başarılı olabilirsiniz. Eğer çok iyi odaklanırsanız hayalini kurduğunuz projeler verimli olabilir. Hem kendiniz hem de yakınlarınız için sağlık bakımından Mart, Haziran ve Eylül ayları tehlikelidir.

Yılan yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için dalgalı bir süreçtir. Başka insanlarla işbirliğinde çok dikkatli olmalısınız. Yıl içinde istikrar ve maddi başarı sizleri karşılamakta. Kazanırken ummadığınız masraflarla karşılaşmanızda olasıdır. Yılan yılının ikinci yarısında doğanlar iş hayatında daha talihli sayılırlar. Bu yıl yurt dışı etkinlikleri için olumludur.

At yılında doğanlar:

2015 yılı şans açısından geçen sene zor geçen yılın acısı çıkartma zamanı sizler için. Her yönden güzel ve talihli bir yıl olacaktır 2015. İş hayatınızda çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız. 2015 Talihli bir yıl olduğundan yeni iş fırsatları sunacaktır sizlere. İş adamları yada emeği ile çalışanlar önemli paralar kazanacaktır.


Koyun yılında doğanlar:

2015 yılı her yönden ve her konuda dalgalı bir sene sizler için. Kariyer hayatınız zorlu ve para kazanmanız oldukça güçtür. Sadece sahip olduğunuz işi ve varlıkları korumaya çalışmalısınız. Yatırım yaparken bin defa düşünmelisiniz. İlişkilerinizde ise toleranslı ve anlayışlı olmalısınız.

Maymun yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için ŞANS zamanıdır. İş hayatlarında çok hareketli olacaktır. Başarıya ulaşmaları ve ödüller kazanmaları mümkündür. Yılın ikinci yarısında iş birliği içinde olacağınız kişiler ile çok büyük bir şans elde etmeniz mümkündür. Yolculuklar da oldukça verimli olacaktır. İlişkileriniz de duygusal olarak verimlidir.

Horoz yılında doğanlar:

2015 yılı sizler için genel olarak talihli ve olumludur ve özellikle kariyerlerinizde önemli ilerlemeler yaşayabilirsiniz. İş hayatında karşınıza büyük fırsatlar çıkar. Pek çok kişi tarafından desteklenirsiniz. Yolculuklarınız zevkli ve kazançlıdır. Arkadaşlarınızla borç alacak konularında dikkatli olmalısınız. Maddi konularda dikkatli olmalısınız. Bekar Horozlar hayatınızın AŞK ını bulabilirsiniz.

Domuz yılında doğanlar:

2015 yılı genel olarak dengeli bir talih sürecidir sizler için maddi manevi yaşam tarafından mükâfatlandırırsınız. Başka insanlara yardımcı olmanız sizlere yeni dostlar ve kazanç kapıları açacaktır. Ancak bazı hukuksal sorunlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun. Özellikle Şubat sonunda bu tarz olaylar yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise 2015 sizin yılınız.

Köpek yılında doğanlar:

2015 yılı dengelidir. Her ne kadar duygularınız gel git gösterse de özel yaşamınıza büyük krizlerle karşılaşmazsınız.. Bazen sorunların merkezinde kalsanız da bundan kurtulmayı başarırsınız. Çevrenizde bulunan insanların kuracakları tuzaklara özellikle iş hayatınızda dikkat etmelisiniz. Sizler için 2015 yılı en fazla yolculuk yapılan zaman olacaktır. Bu yolculuklar eğlenceli ve kazançlıdır.

Yapıcı Element Devresi
Tahta - Ateş -Toprak - Metal - Su - Tahta
Yıkıcı Element Devresi
Su- Ateş-Metal- Tahta-Toprak- Su

Astrolog Şenay Yangel

29680