Burcunuzu Bu Hafta Neler Bekliyor?

Burcunuzu Bu Hafta Neler Bekliyor?

Düşük enerjiyle başladığımız bu haftada yeteneklerimizle karşımızdakini etkileyebileceğimiz günlerdeyiz. Bakalım Satürn'ün doğru hareketi burcunuzu nasıl etkileyecek?

08.08.2016 12:21

Haftanın ilk günleri enerjimiz ve modumuz biraz düşebilir. Kendimizi huzursuz, mutsuz ya da bitkin hissedebiliriz. Ancak yaratıcı zekâmız devrede. Çevremizle daha sıkı iletişim kurabilir, onlardan çeşitli konularda destek isteyebiliriz. İşbirlikleri, ortak çalışmalar ya da projeler açısından uygun bir dönem. Bu süre zarfında insanları yeteneklerimizle etkileyebiliriz.

Arka planda işlenen suçlar ya da yapılan hatalara karşı uyanığız. Gizli saklı konuşmaları ya da yürütülen işleri gün yüzüne çıkarma isteğimiz artıyor. Belki de birçoğumuz zamanının büyük bir bölümünü şaibeli konuları netleştirmeye harcayabilir.

Alanında tecrübeli ya da uzman kişilere danışmak için de uygun günlerdeyiz…

Uzun soluklu birliktelikleri tek kalemde silmek yerine; geliştirmek ve güçlendirmek için çaba sarf etmeliyiz.

Venüs’ün konumu hafta sonu ilişkilerde iletişim sorunlarını işaret ediyor. Gergin diyaloglar, sert eleştiriler, manipülasyonlar ya da baskılar söz konusu olabilir. Bu nedenle hem temkinli hem de soğukkanlı hareket etmeliyiz. En başta da uzun süredir yürüttüğümüz ilişkileri korumamız gerekiyor. Bize düşen görevleri ve sorumlulukları yerine getirmeye çalışmalıyız.

MADDİ BAŞLIKLAR DİKKAT GEREKTİRİYOR

Parasal konularımız açısından maalesef zorlu bir sürece giriyoruz. Ek kazanç arayışları, ödeme güçlüğü ya da aşırı harcamalardan ötürü biriken borçlar gündeme gelebilir.

Aynı zamanda hata yapmaya çok müsaidiz. Çabuk kanabilir ve sonucunda büyük yanılgılar yaşayabiliriz. Saf ve iyi niyetli olmamız nedeniyle bizi yanıltmak isteyen kişilerin sayısı artabilir. Dolayısıyla bizden hem maddi hem de manevi olarak çıkar elde etmek isteyen kişilere karşı hazırlıklı olmalıyız. Yaşanan kötü tecrübeler moralimizi bozduğu gibi, özgüvenimizi de yaralayacaktır.

Bazı ilginç teklifler ya da davetler şaibeli olabilir, risk taşıyabilir. Dikkati elden bırakmayalım. Sosyal medya aracılığıyla tanıştığımız kişilerle bir araya gelme konusunda acele etmeyelim, ağırdan alalım. Entelektüel anlamda yaratıcılığımızın arttığı bir süreçteyiz, dolayısıyla modada veya sanatta farklı şeyler deneyimleyebiliriz.

SATÜRN DOĞRU HAREKETE GEÇİYOR!

Satürn’ün Yay burcunda doğru harekete geçmesiyle birlikte ters giden işlerimiz de yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor. Özellikle son zamanlarda bir türlü tamamlayamadığımız işlerin üzerine eğilebiliriz. Sadece Perşembe akşamı ve sonrasındaki üç gün, kimileri için negatif enerjiler içerebilir. Ani kararlardan kaçınmalı ve etrafımıza karşı ketum davranmalıyız. Bazı fırsatların aslında içinde büyük riskler taşıyabileceğini aklımızdan çıkarmamalıyız.

Yengeç, Oğlak, Yay, Balık, İkizler ve Başak burçlarının veya bu burçlarda yükselen burçları olanların özellikle dikkatli hareket etmesinde yarar var. Zira bir takım sağlık sorunları baş gösterebilir.

Aslında bu kısım ağırlıklı olarak Ağustos ayının son on gününü ilgilendirse de, şimdiden bazı önemli noktaları işaretlemek yerinde olur diye düşünüyorum.

15475