Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: İkizler

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: İkizler

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: İkizler

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte evini renkli kişiliğiyle dekore edecek ikizler burcu için öneriler:

30.05.2012 12:36

Neşeli ve capcanlı bir burç olan ikizlerin evi de kendisi gibi bu enerjiyi tamamen yansıtır. Yenilenmeye bayılan bu burç ruh haline göre sık sık dekorasyonunu değiştirir. Bol renkli, cıvıl cıvıl her şey hoşlarına gidebilir.

Oturma odası

İkizler burcunun oturma odası renkli koltuklar,farklı aksesuarlar ve biblolarla bulundurur. Moderniteyi seven modern tasarımları takip eden burç aynı şekilde son model elektronik cihazlardan da haberdardır. Yaşadıkları alanda ferahlık isterler. Metal objeler, sarı ve tonlarındaki modern duvar aksesuarları hoşlarına gider. Düz çizgili, pastel tonlarında bir halı tercih etmelidirler.

Yatak odası

Son moda olanı tercih eden ikizler burcu tasarım konusunda harika bir zevke sahiptir. Modern sanat ve soyut tablolar yatak odanızı süsleyebilir. Havadar ve geniş odaları seven ikizler burcu yatak odasında fazla mobilyadan ve süs eşyalarından uzak durmalıdır. Arkadaşlarıyla çene çalmak için yaşadıkları odada bir koltuk bulundururlar. Açık sarı tonları, yeşiller ve maviler yatak odanızı tamamlayacaktır.

1707
dahafazlası