Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Balık

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Balık

Burcunuza göre ev dekorasyonunuz: Balık

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte hayal gücünü rahatlık ve sadelik için evine yansıtan balık burçları için dekorasyon önerileri:

30.05.2012 17:46

Evcil bir burç olan balık burcu misafir ağırlamaktan ve rahat ettirmek için verdiği çabadan dolayı mutlu olur. Bu yüzden büyük masalarını tercih ederler. Doğallığını koruyan tüm dekorlar balık burcunun ilgisini çekebilir. Evlerindeki huzur her alana yayılmıştır. Dekorasyonu düşlere dayalı bir estetik anlayışını merkez alarak oluşturur.

Oturma odası

Balık burcu düş güçleri nedeniyle odalarının dekorasyonunu ev dekorasyonundan uzaklaştırabilirler. Salınan dökümlü perdeler ve kalın bir halı balıkların hoşuna gidecektir. Çok hassas ve sanata düşkün yapıları zarif bir dekorasyon gücü geliştirmiştir. Nereye neyi koyacaklarını çok iyi tuttururlar. Balığın oturma odasında sıklıkla deniz temalı objelere rastlamanız mümkündür.

Yatak odası

Balık burçlarının yatak odalarında en çok üstünde durdukları konu yataklarının yumuşak, rahat ve dinlendirici olmasıdır. Rengarenk çarşaflar ve kaşmir bir örtü balığın hoşuna gidecektir. Bu burç için yatak odası yani kişisel mekan çok önemlidir. Düş gücünü ve sanatsal yönünü burada açığa çıkaracaktır. O yüzden yatak odasının balığın yaratıcılığını yansıtabileceği sıcak bir mekan olarak dekore edilmesi gerekmektedir. Kendisini iyi hissedeceği posterler ve eşyalar yatak odasında kullanılabilir. Su yeşili ve mavisi, beyaza kaçan soluk sarı onun dünyasının renkleridir.

1474
dahafazlası