Burcunuza göre ev dekorasyonu: Başak

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Başak

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Başak

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. Evindeki eşyaları tek tek detaylandırabilen başak burçları için ev dekorasyonunda öneriler:

30.05.2012 14:22

Titizliği ve düzenliliği ile bilinen başak burcu asla yaptığı işten tam olarak tatmin olmaz. Sürekli daha iyi bir dekorasyon amacıyla değişikliğe gitmek isteyecektir. Eşyaların uyumu konusunda çok hassastırlar. Aradıkları şeyi anında bulmak isterler ve dekorasyonu da bu doğrultuda bol raf kullanarak en düzenli halde tamamlarlar.

Oturma odası

Sadeliği seven başak burcu evini ihtiyacı olmayan objelerle doldurmaz. Az ama öz eşyası vardır. Doğayı sever ve duvarlarında odayı boğmayacak ölçüde doğa fotoğrafları ya da tabloları kullanabilirler. Doğal sabunlar ve doğal kokular kokulu mumlar evin havasını değiştirecektir. Sentetik ürünlerden olabildiğince uzak dururlar.Zarif bir zevki vardır. Açık renklerden hoşlansa da titizliği nedeniyle dekorasyonda onlardan uzak durmaya çalışır.

Yatak odası

Detaylara olan düşkünlüğünüz nedeniyle bol raflı dolaplar tercihiniz olacaktır. Sadelik, hafif ahşap tonları ve büyük bir kitaplık başak burçlarının yatak odasında aradıklarıdır. Ayrıntılı sandıkları yatak odalarında kullanabilirler. Kitaplıkla uyumlu bir karyola başı ve yatak odasındaki dinginlik başaklara dinginlik verecektir. Açık mavi, krem ve bej gibi renkler başak burcunun dekorasyon dünyasında önemlidir.

1681
dahafazlası