Burcunuza göre ev dekorasyonu: Aslan

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Aslan

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Aslan

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte yaşadığı ortamda kaliteden ödün vermeyen aslan burcu için ev dekorasyon önerileri:

30.05.2012 13:40

Aslan burcu için ev kendisiyle gurur duyabileceği atmosferlerden biridir. Misafirlerinin beğenilerini kazanmak amacıyla evi en iyi şekilde dekore eder. Aslan yattığı yeri zengin göstermek için masraftan kaçınmaz ve hem kaliteli hem ihtişamlı eşyalarla evi süsler.

Oturma odası

Her zaman dikkat çekmek ve farklı olmak isteyen aslan burcu farklı kültürleri yansıtan bohem tarz dekorasyonla bir oturma odası yaratır. Evin farklı köşelerinde kendisi için hazırladığı bireysel keyif köşeleri vardır. Parlak şamdanlar,görkemli avizeler ve antika eşyalar onun zevklerini yansıtır ve evini bir saray gibi göstermesine yardımcı olur. Aslan burcunun konforu çok önemlidir. Büyük ekran bir televizyon ve içine gömülen lüks bir koltuk onun keyif köşelerinden birine kondurulabilir.

Yatak odası

Görkemli bi hayat tarzı benimseyen aslan burçları tabii ki yatak odalarını da bir kraliyet sarayının yatak odası gibi dekore edeceklerdir. Açık, cüretkar duvarlar ve o duvarlarda büyük aynalar aslan burçlarına uygun noktalardır. Markiz bir yatak seçimi ve ateş tonlarındaki örtü ikilisine bayılacaksınız. Turuncu, sarı, kırmızı ve mor aslan burcunun dekorasyonunun ana renkleridir.

1984
dahafazlası