Bu Hafta Gerçekleşecek Yeni Ay'ın Etkilerine Dikkat!

Bu Hafta Gerçekleşecek Yeni Ay'ın Etkilerine Dikkat!

Bu hafta olumsuz enerjiler, 5 Haziran’da İkizler burcunda meydana gelecek Yeni Ay ile birlikte etkilerini gösteriyor. Peki sizin burcunuz nasıl etkileniyor?

31.05.2016 15:28

Genel anlamda, bizi yanıltan kişilere ya da yanlış yöne iten durumlara karşı hazırlıklı olmamız gereken bir haftaya başlıyoruz. Öte yandan hafta ortasına doğru belirsizliklerin ya da kararsızlıkların etkisi altına girebiliriz. Keskin zekâmız devrede. Dolayısıyla etrafımızı daha kolay etkileyebilir, sorularımıza cevap bulabilir, hayatımızı düzene sokabiliriz. Güneş ve Venüs arasındaki kuvvetli açı, özellikle yakın çevremizin beğenisini ve ilgisini kazanacağımıza işaret ediyor.

Bu hafta fikirlerimizi, son gelişmeleri ve iletişim halinde olduğumuz kişileri yeniden gözden geçirmemiz önemli. Yeterince bilgi sahibi olmadan, detayları araştırmadan herhangi bir konuda somut adım atmamalıyız. Pek çok şey fazlasıyla iyi olsa bile öncesinde mutlaka enine boyuna düşünmek gerekiyor.

Diğerlerinin açıklarını kapatmak, yanlışlarını görmezden gelmek doğru bir yaklaşım olmayabilir. Kötü niyetli ya da agresif kişilerin sert eleştirileri motivasyonunuzu önemli ölçüde düşürecektir. Diğer yandan yığılan işler, artan sorumluluklar kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir ve ilerlemenizi durdurabilir.

Hafta sonuna doğru ve önümüzdeki diğer hafta boyunca ilişkiler ve işbirlikleri açısından kritik bir süreç olabilir. Farklı görüşler, beklentiler ve idealler fikir ayrılıklarına ya da kopmalara neden olabilir. Aksi görüşler, saldırgan tepkiler ve negatif düşünceler ağır basabilir.

Neyse ki, her ne olursa olsun pozitif kalabilen ve hayattan keyif alabilen İkizler burcu bizi destekliyor. Haftalık açıların yarattığı tutarsızlıklar, gelgitler, kararsızlıklar olsa da enerjimizi kaybetmiyoruz.
KİMLER DAHA ÇOK ETKİLENİYOR?

Aralık doğumlu Yaylar, Haziran doğumlu İkizler, Mart doğumlu Balıklar, Eylül doğumlu Başaklar ve yükselen burçları ya da Ay burçları bu burçlarda olanlar bu süreçten daha çok etkileneceklerdir.

33595