Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor?

Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor?

Kova burcunda gerçekleşen Ay tutulması bu hafta sizi nasıl etkileyecek?

15.08.2016 12:40

Kova burcunda sürpriz gelişmeleri yansıtan Ay tutulması

Bu hafta Kova burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması(+/- 15 gün), sürpriz gelişmeleri, düzenlemeleri, yenilikleri ve gün yüzüne çıkan gerçekleri beraberinde getirebilir. Fakat ummadığınız türden bazı gelişmeler de söz konusu olabilir. Hazırlıklı olmamızda fayda var. Haftanın ilk yarısı hem toplumsal hem de bireysel olarak imajımızı ve itibarımızı doğrudan ilgilendiren başlıklarda daha ön planda olabiliriz. Bu esnada enerjimizi düşüren, canımızı sıkan bir takım gelişmeler de yaşanabilir. Her birinin ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekebilir.

Sosyal ilişkilerimizde ya da ortak çalışmalarımızda bazı pürüzler ya da fikir ayrılıkları yaşanabilir. Olayların daha derinlemesine sorgulanması, yeni çözümler sunulması ya da farklı bir perspektiften bakılması bazı şeyleri dengeleyebilir. Bilimsel projeler, teknoloji ya da astrolojiyle doğrudan bağlantılı başlıklar ön plana çıkabilir.Parasal konularda ise hem pozitif hem de negatif etkiler aynı anda hissedilebilir.

Hislerimiz güçlü. Bu nedenle bazı şeyleri ön görebilme becerimiz sayesinde yeni şeyler keşfedebilir ve yaşantımıza renk katabiliriz. Maceracı ruhumuz yükselişe geçiyor. Yepyeni alanlara yönelebiliriz. Bulunduğumuz çemberin dışına çıkarak, yeni bir çevre edinebilir, yepyeni simalarla tanışma fırsatı bulabiliriz. Rutin seyreden ilişkiler hareketlenebilir. Yeni görüşmeler, toplantılar ya da imzalar beklenmedik gelişmelerle sonuçlanabilir. Tesadüfen karşılaştığımız kişilerle sıcak, duygusal ilişkiler inşa edebiliriz.

Pozitif gelişmeler kapıda…

Gizli kalmış konular açığa çıkabilir. Gözümüzü dört açmalı ve bizden saklanan konuları öğrenmeye çalışmalıyız. Önümüzdeki 15 gün boyunca pozitif gelişmeler yaşayabiliriz.

Öte yandan kişisel güvenliğimizin de önem kazandığı bir dönemdeyiz. Bilgisayar ve kredi kartı şifrelerimizi ya da banka hesaplarımızı sıkı muhafaza etmeliyiz. Tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Dersler çıkarıyoruz…

Bu tutulma manevi olarak bizi olgunlaştıracak ve yeni bir noktaya taşıyacak. Yaşadığımız her olaydan kendimize yeni dersler çıkaracağız. Öte yandan kafamız biraz karışabilir. Neyse ki, Merkür'ün konumu öfkemizi kontrol altına almamıza ve güçlü bir sinerji yaratmamıza olanak sağlayacaktır. Farklı ve özgün fikirlere açığız. Yeni ilgi alanları, yeni keşifler ya da yeni görevler söz konusu olabilir.

Sosyal becerilerimiz, samimi ve stratejik yaklaşımlarımız aracılığıyla olası polemikleri başarıyla sonuçlandırabilir, sorunların da üstesinden gelebiliriz.

Her ne kadar Satürn ve Neptün karşıt etkileri bizde şüpheler ve soru işaretleri yaratsa da ileriye dönük planlamalar yapabilir, elimize geçen bilgileri doğru yerlerde kullanabiliriz. Güzel haberler kapıda. Aşk hayatımız ya da sosyal ilişkilerimizde olumlu etkiler gözleyebiliriz.Gençleri, yetişkinleri, entelektüelleri ya da çocuklarımızı ilgilendiren radikal gelişmeler söz konusu olabilir. Genel sağlık durumumuz ciddiye alınmalıdır.

Kimler daha çok etkileniyor:

Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçlarının son haftasında doğanlar ve Balık, Başak, Yengeç burçları ile yükselen burçları bu burçlarda olanlar daha çok etkileneceklerdir.

8359