Bu Hafta Aşk Hayatı Canlanıyor!

Bu Hafta Aşk Hayatı Canlanıyor!

Bu hafta partnerimizle güçlü bağlar kurabileceğimiz bir süreçteyiz. Fakat yalnız olanlarımız varsa, yeni bir ilişkiye adım atabiliriz!

03.10.2016 17:11

Bu hafta yaratıcı zekâmız harekete geçiyor. Pozitif enerjilerle doluyuz. İlişkilerimiz canlanabilir, güçlü bir uyum yakalayabiliriz. Birlikteliğimiz varsa, ciddi bir boyut kazanabilir. Özellikle partnerimizle güçlü bağlar kurabileceğimiz bir süreçteyiz. Fakat yalnız olanlarımız varsa, yeni bir ilişkiye adım atabiliriz.

Bu yeni ilişkiler ya da bağlantılar hayatımızı değiştirebilir, bize yepyeni ufuklar açabilir. Sıradan ilişkiler bize bir şey katmayacağı gibi, gereksiz zaman kaybı yaratacaktır. Dolayısıyla bu tarz birliktelikleri tercih etmeyelim. Öte yandan gizli ya da yasaklı ilişkilere de eğilim gösterebiliriz. Sınırların dışına çıkmamamızda fayda var.

Satürn ve Güneş'in konumu bize güç ve istikrar sağlıyor. Daha dirençli ve enerjisi yüksek biri oluyoruz. Bu bağlamda isteklerimize ya da hedeflerimize daha hızlı ulaşabiliriz. İmkânlarımız ve seçeneklerimiz çoğalıyor. Dolayısıyla başarı elde edebilir, farklılaşabiliriz. Alanında uzman ve birikim sahibi kişilere danışarak, fikirlerini alabiliriz.

Potansiyelimizi ve lider yönümüzü ortaya koyabilir, yöneticilerimizin ya da önemli pozisyondaki kişilerin dikkatini çekebiliriz. Bu hafta vaktimizi verimli kullanalım ve enerjimizi önemli işlere verelim.

Bu hafta sonu ve diğer hafta art niyetli kişiler ve sarsıcı olaylar gündeme geliyor.

Negatif enerjiler de yok değil ne yazık ki. Gergin, agresif ve tartışmalı haller de söz konusu olabilir.

Önümüzdeki iki hafta boyunca bu olumsuz etkiler altındayız. Hafta başı bu etkilerin sonucunda zarar görmemek için sakin olmalı, acele karar vermemeli ve risk içeren durumlardan uzak durmalıyız. Aksi halde sonuçları bizim için can sıkıcı olabilir. Özellikle hafta sonunda ego savaşları, küçük tartışmaların büyük kavgalara dönüşmesi ya da art niyetli kişilerin tahrik edici tavırları gündeme gelebilir.

Bu kişilerin ve durumların yarattığı atmosfer bizi huzursuz edebilir. Soğukkanlı olmalı ve asla açık vermemeliyiz. İpler bizim elimizde olursa, olaylar yatıştıktan sonra hedeflerimize yeniden yoğunlaşabiliriz.

 

20184