Ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bugün, Türkiye saatiyle saat 14:11'de Yay Burcu'nda Ay tutulması meydana geliyor. Bu durum sizi nasıl etkileyecek? İşte detaylar....

04.06.2012 9:45

4 Haziran’da, Türkiye saatiyle 14.11' de Ay Tutulması meydana geliyor. Ay Tutulması sırasında Dünya’nın gölgesi Ay üzerine düşüyor ve bu sırada dünyanın bilgisi bilinçaltını sembolize eden Ay’ı örtüyor. Bu durum bilinçaltını biçimlendiren olayların, gizli kalmış çalışmalar ve isteklerin dünya üzerinde görünür hale geleceğini işaret ediyor. Tutulma günü, bilinçaltının derinlerinde yatan duygular, korkular, endişeler açığa çıkabilir ve davranışlarımıza yansıyabilir. Özellikle tutulmanın yaklaşık bir saat öncesi ve bir saat sonrasında duygular iyice yoğunlaşabilir ve önemli kararlar almak doğru olmayabilir.

Ay tutulması burcunuzu nasıl etkileyecek?

Bu tutulma inançları, farklı kültürleri, uluslararası ilişkileri, medya ve yayın dünyasını, yargı, üniversite gibi konuları sembolize eden Yay burcunda gerçekleşiyor. Şimdiye kadar Yay burcunun simgelediği konular üzerinde değişiklik meydana getirmek için yapılmış hazırlıklar ve gelişen olaylar bu Ay tutulması anında tetiklenebilir ve görünür hale gelebilir. Yay burcunun 14.13 derecesinde meydana gelen bu tutulma Venüs ve Mars gezegenleriyle de oldukça yakın etkileşim içinde olacak.

Tutulma anında Ay-Venüs kavuşumuna kare açıyla eşlik eden Mars, Güneş’e de kare açı yapacak. Gökyüzünde meydana gelen bu T kare zorlayıcı olaylara işaret ediyor. Güç ve rekabet arzusunun yaratacağı baskı yüzünden, şiddetli duygular uyanabilir ve karmaşa yaratan düşünceler ortaya çıkabilir. Doğa şartları zorlayıcı olabilir, kaza riski artabilir.

3537