Astrolog Aygül Aydın 2018 Yol Haritanızı Çıkarıyor!

Astrolog Aygül Aydın 2018 Yol Haritanızı Çıkarıyor!

2018 yılı değişilmeyeni değiştirmek demek! Cesaretimiz ile bildiğimiz tüm kalıpları değiştireceğimiz özel bir yıl bizi bekliyor. Sen de hazırsan kendi haritana göre kendi yeniliklerini ve başarılarını kazanabilirsin.

01.12.2017 15:46

Mahmure Astroloji Buluşmaları’nın üçüncüsünde 2018 yılı üzerine konuşuyoruz!

Her geçen yıl bizlere yepyeni farkındalıklar getirir. Zaman zaman nasıl teknolojik cihazlarımızın güncellemesini yapıyorsak, kendi versiyonlarımızın da bir güncellemesinin yapılması gerekmektedir.

Genel olarak 2018, gerekli çabaları gösterdiğiniz sürece olumlu bir yıl olarak görünüyor. 2,5 yıl sonra Satürn Oğlak burcuna geçerek bize yepyeni bir bilinç kazandıracak.

Bireyin doğum haritası, bu süreçte bize yol gösterecek ipuçları ile doludur. Mahmure Astroloji Buluşmaları’nın üçüncüsünde,

1-Astrolojik yol haritalarımıza göre 2018’de bizi neler beklediğini,

2-İş ve özel hayatımızın gidişatını,

3-Hayatımızdaki değişim ve yenilenmeleri,

4-İçimizdeki potansiyelleri,

Ve fazlasının cevaplarını kendi yol haritalarımıza göre konuşacağız. 2018 yılı için adeta rehber olacak seminerimize hepinizi bekleriz.

KATILIM KOŞULLARI:

Çekiliş ile seçilecek iki kişinin 2018 yılı detaylı yol haritasının çıkarılacağı ücretsiz etkinliğe katılmak için yapacaklarınız çok basit!

1-@mahmurecom Instagram hesabını takip edin,

2-Etkinliğe katılmak istediğiniz arkadaşınızın adını ve neden onunla katılmak istediğinizi yorum olarak yazın

3-Arkadaşınız da @mahmurecom’u takibe alsın

4-Ve editörlerimizin yapacağı eleme sonunda etkinliğe katılacak şanslı kişilerden biri siz olun!

ADRES - SON BAŞVURU TARİHİ:

16 Aralık Cumartesi 13:00’da Bağcılar-İstanbul’daki Hürriyet Dünyası’nda gerçekleşecek etkinliğe katılmak için son başvuru tarihi 14 Aralık! Şansınız çok olsun! 

31529