5 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

5 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

5 Mart Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Bugün burcunuzu neler bekliyor? 5 Mart günlük burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin! İşte aşktan işe, sağlıktan kariyere astrolojik burç yorumlarınız...

02.03.2018 14:16

KOÇ

İlişkilerde gizli iş birlikleri hayatınızı ve beklentilerinizi farklı bir yönde değiştirecek noktaya taşıyabilir. Beraber çalıştığınız kişilerle birlikte güzel projelerin içinde yer alabilir ve çabanızla zekânızı birleştirerek harika bir üretim aşamasına geçebilirsiniz. Mantık çerçevesinde tutmak zorunda hissettiğiniz konularda duygusal bir yaklaşımla çözümlemeye çalışabilecek, kalbinizin sesini dinleyebileceksiniz. Bazen bir şeyleri anlatmak yerine sessiz kalmak daha kısa yoldan çözümü de beraberinde getirebilir.

BOĞA

Bugün itibariyle özel ilişkilerinizdeki tutumlarınız geleceğe yönelik kararlarınızı etkileyecek ve ilişkilerde artık bazı kararlarda daha hızlı harekete geçmek isteyeceksiniz. Tabii ki bu ilişkisi artık rayına oturmuş boğalarla ilgili bir durum. Henüz bir karara varamamış boğaların ise biraz daha beklemelerinde fayda vardır. Bekar olanlar içinse sürpriz yakınlaşmalar ve heyecan verici tanışmalar yakında olacak gibi gözüküyor. 

İKİZLER

Bugün bazı duygularınız diğerlerinin önüne geçecektir. Bu duygular içtenlik ve samimiyet duyguları olacaktır. Sizler bu duygulara gereğinden fazla önem veren insanlar olduğunuz için karşı taraftan da aynı beklentiler içine giriyorsunuz. Fakat bilmelisiniz ki hiç kimse sizin gibi olamaz. Hepimiz aslında birbirimizi tamamlayan güçlerle donatılmışız. Bunun bilincinde olursak herkesi olduğu gibi kabul eder ve kimseyi değiştirme çabasında olmayız. Çalışma hayatınızda ise bazı ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bunları alacağınız desteklerle çok kolay atlatabileceksiniz.

YENGEÇ

Bugün gündelik rutinleriniz dışına çıkarak hayatınıza daha farklı şeyleri dahil etmek isteyecek yeni hobiler veya yeni uğraşlar edinmek isteyecek ve bunun için gereğinden fazla çaba göstereceksiniz. Yaşamın sadece çalışmaktan ibaret olmadığını anlayacak ve aynı zamanda ruhunuzu dinlendirecek farklı şeyler yapacak olmanın tatlı telaşı içerisinde olacaksınız. Bu eski bir alışkanlığınıza geri dönme veya yeni bir alışkanlık edinme şeklinde ortaya çıkabilir.

ASLAN

Bugün uzun süredir hayalini kurduğumuz şeylerin ayağınıza kadar geldiğini görebilir ve bunları gerçekleştirmek adına daha da hızlı hareket edebilirsiniz. Yine bu bağlamda görüşeceğimiz kişiler sizlere bu konuda yardımcı olmak isteyebilirler. Sizin de gördüğünüz gibi sabrettiğiniz sürece hayallerinize ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Tabii aynı zamanda siz de vazgeçmediğinizde. Bütün bunların yanı sıra sağlığınıza dikkat etmeniz gereken ve özellikle stresi yenmenin gereken durumlar söz konusu olabilir. 

BAŞAK

Yakın çevre iletişimlerinizin aktifleşeceği kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlerde olacağınız güzel bir gün geneli. Arkadaş toplantılarına katılabilir veya farklı organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz. İlişkisi olan başaklar için güçlü iletişimin başlayacağı ve beraber ortak uzlaşmacı bir yol sergileneceği güzel günler kapınızda. Eş ya da partnerinizin sıkıntılı olduğu zamanları çok iyi tespit etmeli ve bu zamanlarda üzerine fazlaca gitmemelisiniz. 

TERAZİ

Uzun süredir İhtiyacınız olan maddi destekleri bulmanın ve yaşamınızı iyileştirmenin vakti geldi. Bugünlerde önünüze çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeli ve hayallerinize giden yolda daha farkındalıklı yürümelisiniz. İş arayan teraziler ise bu konuda kendilerini mutlu edecek kişilerle tanışabilir ve onların desteklerini alarak ilerleme kaydedebilirler. Hedeflediğiniz kariyer hayatınız için adım adım yürümeli ve her defasında kendinizi daha da geliştirmelisiniz. 

AKREP

Bugün özel ilişkilerden yana oldukça şanslı bir günde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebilirim. Sevdiğiniz kişiye açılmanın ve ona hissettiğiniz duyguları söylemenin tam vaktidir. Evli olan akrepler içinse yine romantik etkiler devrede olacak ve eşinizle birlikte keyifli bir gün geçirmenin mutluluğu içerisinde olacaksınız. Uzun süredir sizi yoran hayat mücadelelerine bir ara verip dinlenmek, ruhunuzu saran bu güçlü duyguları tekrar hissetmek sizleri çok iyi hissettirecektir. 

YAY

Bugün aşk hayatınızda ilgili hiç planda olmayan sürpriz gelişmeler yaşayabilir ve partnerinize fazlaca zaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Bu bir davet ya da neşeli bir organizasyon teklifi olabilir. Yine sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla ilgili onların Hayatına yeni dahil olan sürpriz koşullarla ilgilenmeniz ve onlara bazı konularda yardımcı olmanız gerekebilir. Kısacası bugün ilişkiler bazında oldukça hareketli ve bir o kadar da mutluluk verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

OĞLAK

Bugün yakın çevrenizle aranızda geçen samimiyetin boyutlarını kafanızda tartabilir ve gereğinden fazla fedakârlık yaptığınızın farkına varabilirsiniz. Aşırı verici tarafınız yüzünden kendi benliğinizin ezildiği duygusunu hissetmeniz normaldir. Fakat bu bağlamda yapmanız gereken şey aslında çevrenizle iletişimde ne kadar verici olmanızın gerektiğini fark etmenizdir. Sizler de bilirsiniz ki normalden aşırıya kaçan durumlar her zaman yaşamımızda bazı sıkıntılı durumlara neden olabilir. Bu dengeyi çok iyi korumalısınız. 

KOVA

Bugün çalışma hayatınızda dâhiyane fikirlerle etrafınıza ışık saçacak ve iş yerinin en parlayan kişisi siz olacaksınız. Yine bugün orijinal fikirlerinizi yaşamınıza dahil etmek ve istediğiniz fikirleri başkalarına kabul ettirme konusunda oldukça başarılı bir gün. Eğer iş aramakta olan bir kova iseniz yine sizden yana çok güzel etkiler mevcut. İstediğiniz iş sanki ayağınıza gelmişçesine mutlu olacak ve maddi anlamda istediğiniz, hayal ettiğiniz beklentiye kavuşacaksınız. 

BALIK

Bugün özel yaşamınızla ilgili geçmişten beri süregelen aşk yaşantınızda yeniden hayal kırıklıkları yaşayabilir kendinizi bir belirsizliğin içinde bulabilirsiniz. Belki de sürekli olmayacak şeyleri düşünmektense kendinizi daha olabilir ilişkilere vermeniz daha mantıklı olacaktır. Çalışma hayatınızda ise yaşanılan bazı sorunlar üstlerini tarafından yanlış anlaşılabilir, üzerinizde baskı kurulmasına sebebiyet verebilir. Bu noktada dedikodular ve yalanlar üzerine kurulu söylemlere dikkat etmeli ve bunları adet haline getirmiş insanlardan kendinize uzak tutmalısınız.

634