12 Şubat Günlük Burç Yorumları

12 Şubat Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün burcunuzu neler bekliyor? 12 Şubat günlük burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin! İşte aşktan işe, sağlıktan kariyere astrolojik burç yorumları...

08.02.2018 15:42

KOÇ

Sevgili koçlar bugün iş yaşamınızla ilgili konularda rekabet duygusunun yoğun olacağı, grup çalışması gerektiren konularda zorlanabileceğiniz daha çok yalnız kalıp işlerinizi bitirmek isteyeceğiniz bir gün genelindesiniz. Bu nedenle fazlaca kendinize ve çevrenize karşı sakin kalıp pratik düşünerek işlerinizi halletmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca üstlerinizin baskılarına karşı ani tepkiler verip dikkat çekmektense kendinizi işinize yoğunlaştırmanız daha iyi olacaktır. Özel ilişkiler de ise kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalısınız.

BOĞA

Haftaya yakın çevre iletişimleriniz ve özellikle kardeşlerle olan ilişkilerinize aktifleşiyor olarak başlıyor olacaksınız. Eğitim hayatınızla ilgili beklentilerinizi karşılayacak görüşmeler yapabilir, akademik anlamda sizi ileriye taşıyacak kişilerle tanışabilirsiniz. Kariyerde ise yeni iş projeleri kovalamak ve bunun taslaklarını oluşturmak için ideal bir zaman dilimidir. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. 

İKİZLER

Bugün yakın çevrenizle aranızda oluşan iletişim bozuklukları sinirlerinizi gerebilir, anlaşılmadığınızı veya bazı şeyleri sizin tam olarak anlatamadığınızı düşünebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın bazı meseleleri halletmeleri için sarf ettiği hiç beklemediğiniz sözleri, sizleri gergin bir yaklaşıma, baskıcı ve manipülatif olmaya kadar itebilir. Bu durumda artık ne yapacağınızı biliyor olmalısınız. Kendinizi işinize verip bu söylemlere kayıtsız kalmanız onlara geri adım artıracaktır. 

YENGEÇ

İş ilişkilerinizde, sizin amiriniz konumundaki kişilerle zıtlaşmamaya, aranızdaki ılımlı mesafeyi korumaya ve söylediklerini emir gözüyle algılamamaya dikkat etmeli, çalışma ortamında gerginliklerden uzak olmayı tercih etmelisiniz. Sizler de çok iyi bilirsiniz ki yaşam her anıyla yaşanası ve bir o kadar da mücadele edilesi bir yerdir. Bu nedenle çok fazla olumsuz taraflarına odaklanmanız, hayat kalitenizi düşüreceğinden daha toleranslı olmanız sizin mücadelenizde daha rahat yol almanızı sağlayacaktır. 

ASLAN

Bugün sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanızda yarar vardır. Õzellikle aile üyelerinizin sağlığı ile ilgili konularda ekstra sorumluluk almanız, onların hastalığıyla özel ilgilenmeniz gerekebilir. Böyle zamanlarda daha sağduyulu ve sabırlı olmanız sorunların çözümüne daha çok katkı sağlayacaktır. İş hayatınızda ise bazı kişilerin gizli yürüttükleri iş birliklerine karşı uyanık olmanız size karşı yapılacak haksızlıkların önüne geçmesine engel olacaktır. 

BAŞAK

Bugün gerek aşk ve ilişkilerde gerekse sosyal yaşamınızda üzerinize binen sorumluluklardan biraz kaçma eğiliminde hissedebilirsiniz kendinizi. Uzun süredir yorulduğunuz belki de hiç cevabını bulamayacağınız konularda düşünmekten bıkmış, kendinizi artık yenilenmenin vakti gelmiş olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Yolunda gitmeyen işleriniz için biraz beklemeli bazı noktalarda daha dikkatli davranmalısınız. 

TERAZİ

Bugün aile içi iletişimlerinizde özellikle anne ve baba ile aranızda bazı mesafe ve soğukluklar oluşabilir. Kendinizi aile yaşamında nereye koyacağınızı bilemediğiniz, sebepsiz bir boşluk içerisinde hissedebilirsiniz. Kendinize bu şekilde davranmak yerine yapıcı bir tutum sergilemeniz hem sizin hem de ebeveynleriniz açısından daha sağlıklı olacaktır. Kariyer hayatınızda ise önemli bir projenin yada yeni başlamakta olan bir iş görüşmesinin aranılan ismi olmayabilirsiniz. Bu bağlamda üzülmek yerine hayırlı olanı hayatınızda istemeniz daha yararınıza olur. 

AKREP

Gerek sosyal medya ile paylaşımlarınızda gerekse sosyal çevre iletişimlerinizde daha ılımlı ve sakin bir yol benimsemeniz çevrenizdeki dostlukların sürmesi açısından gayet önem taşımaktadır. Özel yaşamınızda ise eşiniz veya partnerinizle aranızda oluşan mesafeler aslında aranızdaki uzaklaşmanın bir göstergesi olduğundan bunu kurtarmakta tamamen size bağlı bir durumdur, unutmayın. Kariyerinizle ilgili ciddi projeleriniz için önemli kararlar alabilir, ortaklık içinde yürütebilirsiniz. 

YAY

Bugün maddi konularda bazı spekülasyonlara dikkat etmekte fayda var. Aile içi yaşantınızda bazı isteklerin karşılanmaması, hayallerinizde olan şeyleri bir müddet daha ertelemenize neden olabilir. Bu durumu belki de karşılıklı konuşarak halledebilir partnerinize bu konuda destek olabilirsiniz. Yaşamı devam ettirebilmek için elbette ki finansal kaynaklarımızı doğru ve hesaplı kullanmak gereklidir. Bunun için planlar yapmalı geleceğe güvenle bakmak için el ele vermelisiniz. 

OĞLAK

Bugün sabahın erken saatlerinden itibaren kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir arkanızdan yürütülen bazı oyunların farkına varabilir ve bu yüzden ani gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yine gün içerisinde gereksiz şüphelerinizden dolayı yersiz alınganlıklar gösterebilir ve fazlasıyla hassas bir ruh halinde olabilirsiniz. Bunun haricinde maddi imkânlarınızla ilgili yüksek beklentilerinizi dengelemeyi öğrenmelisiniz. 

KOVA

Bugün sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken stresli bir gün olabilir. Arka planda dönen bazı oyunlar ve gizli oluşumların varlığını öğrenebilir bu yüzden sorun ve stresler yaşayabilirsiniz. Her şeyden uzaklaşıp kendinizi biraz geri plana bırakıp her yönüyle rahatlamaya ihtiyacınız varken kendinize bu şansı tanımamanız acımasızca olabilir. Belki de uzaklaşırken neyin ne olduğunu daha iyi anlayacak, kime ne kadar güvenip güvenmeyeceğinizi öğreneceksiniz. Sakinlikle düşünmek her yerde ve her zaman kazandırır. 

BALIK

Bugün hayatın sizlere sunduğu bazı fırsatlara karşı artık daha fazla kayıtsız kalamayacağınızı anlayacak ve bu noktada gerçekçi hedefler belirleyip bir an önce yola çıkmak isteyeceksiniz. Uzun bir süredir bir şeyler yapma hevesinde olup bir türlü harekete geçememiştiniz. Ancak şimdi her şey değişti. Artık siz ne istediğinizi bildiğiniz sürece arkanızdaki güçlü kuvvet sizi destekliyor olacak.

12105