11 Şubat Günlük Burç Yorumları

11 Şubat Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün burcunuzu neler bekliyor? 11 Şubat günlük burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin! İşte aşktan işe, sağlıktan kariyere astrolojik burç yorumları...

08.02.2018 15:29

KOÇ

Kariyerde engellendiğinizi düşündüğünüz noktalarda geçmiş hatalarınızla yüzleşme yoluna gidebilir, sizleri nelerin veya kimlerin engel olduğunu bulmak isteyebilir bütün gün bu sorulara cevap aramakla meşgul olabilirsiniz. Bu anlamda canınızı fazla sıkıp kendinize yersiz bir sıkıntı sebebi edinmektense, var olan işinizin kıymetini bilerek daha da yükselmek ve işinizde en iyisini yapmak için kendinizi geliştirme yoluna gitmeniz daha iyi bir fikir olacaktır.

BOĞA

Uzun süreli hedeflerinizde artık bir oluşumu gerçekleştirmenin zamanı geldi hatta geçiyor bile diyebiliriz. Ancak bu kadar beklemenizin nedenini sizler gayet iyi biliyorsunuz ki, sizler garantisi olmayan hiç bir işin içinde olmak istemezsiniz yüzden planlarınızı titizlikle yapar ve kendinize bunu gerçekleştirmek için bolca zaman verirsiniz. Artık zaman bitti. Simdi kendinizi gösterme sırası sizde. Planlarınızı titizlikle karşılamanız ve oluşturmanız gereken bir süreç. 

İKİZLER

Bugün finansal sorunlarınıza karşı ayrıca dikkatli olmalı, zamanında ödenmemiş ya da unutulmuş borçların birden önünüze çıkmasıyla şaşkınlık içinde kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kendinize kızmak yerine farklı yollar denemeli, unutkanlıklarınızı en aza indirgeyecek çözümler üretme yoluna gitmelisiniz. Ayrıca bu zamanlarda harcamalarınızı dengelemek sizi oldukça rahatlatacak, üzerinizdeki gerginliğin azalmasına neden olacaktır. 

YENGEÇ

Eş ya da partnerinizle aranızda soğukluk ya da mesafeye dayalı bazı sorunlar oluşabilir, geçmişten getirdiğiniz problemleri yeniden konuşabilir ve kalbinizin yaralarını sarabilirsiniz. Zamanında anlamadığınız veya anlasanız bile görmezden geldiğiniz konular gördüğünüz gibi yine geldi hayatınızın başköşesine oturdu. Sorunları çözmeyi denemeli ve bu konuda hataları affedici olabilmelisiniz. Devletsel konular ve resmi konularla ilgili bazı sorunlar sizi bir hayli meşgul edebilir. 

ASLAN

Özel yaşamınıza yeteri kadar zaman ayırmamanız eşiniz veya partneriniz üzerinde bazı baskı ve kıskançlık gibi sorunlara neden olabilir hatta bununla ilgili açıklayıcı konuşmalar yapmanız dahi gerekebilir. Bunu yaşamamak için özel ve iş yaşamına gereken zamanı ayırmalı, sevginin olmadığı hiçbir yerde mutlu olunmayacağını bilmeli ve zaman ayarlanmasını ona göre yapmayı öğrenmelisiniz. 

BAŞAK

Aşk ve ilişkilerde ciddi yaklaşımları benimsemek, zorlandığınız konularda kalıplaşmış düşüncelerinizi değiştirmek, karşı tarafı kusurları ve güzellikleriyle sevmek ve kabullenmek adına harika bir zaman dilimi. Ayakları yere daha sağlam basan konuşmalar yapmak için kendinizi zorlamalı bazı konularda ciddi değişim yoluna gitmelisiniz. Aksi takdirde yaşadıklarınızın sorumluluğunu başkasına yüklemek doğru olmayacaktır. 

TERAZİ

Özel hayatınızı şekillendiren konularda ani oluşumlar içerisinde olabilir, farklı hazırlıklar içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili onaylamadığınız konular olduğunda sert bir üslup kullanmaktan kaçınmalı, hataların biz insanlar için kabul edilebilir olduğunu anlamalı, kimsenin kusursuz olamayacağını bilerek hareket etmelisiniz. Ayrıca bu gibi konularda affedici bir tavır içinde olmanız size daha sevgiyle yaklaşılmasını sağlayacak, size olan güveni daha da yukarılara taşıyacaktır. 

AKREP

Sükûnetinizi koruduğunuz, toplum içindeki yerinizi görmek istediğiniz ve sosyal çevrenizden daha fazla onay beklediğiniz bir gün olabilir. Kariyer hayatınızla ilgili bazı fikirler geleceğinize sürpriz faydalar sağlayabilecek noktaya gelebilir. Geleceğinizi şekillendirmek ve daha rahat yaşamak her zaman bizim kontrolümüzde iken bunu doğru yolda kullanmak, hayatımızı daha rahat yaşamımıza neden olacağından bunu bilerek hareket ettiğinizde her şeyin sizin için daha güzel olacağını takdir edeceksiniz. 

YAY

Bugün özellikle maddi konularla ilgili durumlarda kendinizi eksik ve başarısız hissedebilir, bu duygusal durumun kökenine inmek isteyebilirsiniz. Bunun geçici bir durum olduğunu bilmeli ver zaman ki neşeli ve sevimli ruh halinizle üstesinden gelmelisiniz. Bugünün keyfini çıkaracak yerlere gitmeli, şimdiye kadar azminiz ve başarınızla geldiğiniz noktaya bakmalı, kendinize bu anlamda haksızlık ettiğinizi düşünmelisiniz. 

OĞLAK

Maddi ve finansal kaynaklarınızı dengelemek adına aile büyüklerinizden yardım almak isteyebilir bununla ilgili önemli bir konuşma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Uzun süredir üzerinde düşündüğünüz proje ile ilgili fikirlerini alabilir, onların deneyimlerinden yararlanma yoluna gidebilirsiniz. Siz de göreceksiniz ki sizin görmediğiniz ayrıntılar onlar tarafından daha farklı görülecek ve sizlere bu noktada değişik fikirler kazanmanızı sağlayacaklardır. 

KOVA

Gündelik yaşamanız ve sağlığınızla ilgili bazı sorunlarla uğraşabilir, artık sürekli aynı şeyleri yaşıyor olmak sizde bıkkınlık hissi yaratabilir. Bazı şeyleri değiştirmek istiyor fakat fikirleriniz kimse tarafından onay görmüyor veya bunun tam tersi; onların düşündüğü fikirler size uymuyor diye düşünebilir bu noktada kendinizi kararsız ve mutsuz hissedebilirsiniz. Fakat ön yargılarınızdan kurtulduğunuz zaman aslında düşündüklerinin çok da istenmeyen şeyler olduğunu görecek ve belki de hak vereceksiniz. 

BALIK

Geçmişte yapılan hatalara karşı ilk kez belki de bu kadar üzülüyor olmanız, onları hiçbir şekilde değiştirmeyecektir. Evet, yaşamın herhangi bir kesitinde hepimiz aynı hatalardan geçtik ve aynı pişmanlıkları yaşadık. Asıl önemli olan mesele, geçmişten ders alarak ilerlemek ve gelecekte yine aynı hatalara düşmemektir. Ayrıca size haksızlık yapıldığını düşündüğünüz bazı konularda sessiz kalmanız şimdilik daha iyi olacaktır. Zaman her şeyin ilacıdır, vakti geldiğinde her şey istemeseniz de olacaktır.

A

4955