10 Şubat Günlük Burç Yorumları

10 Şubat Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarını okudunuz mu? Bugün burcunuzu neler bekliyor? 10 Şubat günlük burç yorumlarınızı Uzman Astrolog Aygül Aydın'dan öğrenin! İşte aşktan işe, sağlıktan kariyere astrolojik burç yorumları...

08.02.2018 15:28

KOÇ

Özgürlüğünüze düşkünlüğünüzle bu günü sadece kendinize adamak isteyebilir, istediğiniz şeylerle vakit geçirmek için kendi kendinize bazı planlar yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde ise dalgınlıkla söylenmiş sözlerden ya da gereksiz yere gösterdiğiniz alınganlıklardan dolayı yanlış anlaşılabilir, bu anlamda hatanızı telafi etmek durumunda kalabilirsiniz.

BOĞA

Kısa iş seyahatleri gündeminizde olabilir. Eğitimle ilgili birilerinden tavsiye almak isteyebilir, işinizde yükselmek adına akademik kariyer anlamında farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sizler hayatınızda her şeyin en iyisini isteyen bireyler olduğunuz için bunu gerçekleştirmek sizler için hiç de zor olmayacak aksine keyif alarak yapacağınız bir iş olacaktır.

İKİZLER

Davranış olarak bugüne kadar katettiginiz yollar, başarılı ve entelektüel duruşunuz ilişkinizin gidişatını ve sonucunu belirleyecek önemli kıstaslar olacaktır. Bazı konularda yetersiz kaldığınızı hissediyor fakat tam olarak nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Sosyal çevrenizden alacağınız orijinal desteklerle sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.

YENGEÇ

Bugün kendinizle daha fazla ilgilenmek isteyeceğiniz sağlık, spor, diyet ve kişisel görünümünüzü ilgilendiren konularda önemli değişikliklere gitmek isteyebilir kendinizle ilgili radikal değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak sağlıkla ilgili şeyleri yapmak için beklememenizi fakat kendinizle ilgili değişim zamanında biraz daha beklemenizin iyi olacağını belirtmek isterim. 

ASLAN

Bugün yaşayacağınız olaylarda aşk hayatınız ve kariyer hayatınızdaki ilişkileri birbirine karıştırmamalı, duygu ve davranış şekillerini bulunduğunuz ortama göre kullanmayı bilmelisiniz. Akdi takdirde geçmişte yapılan yanlış davranışlar yine yanlış sonuçlara sebebiyet verecek yine benzer duyguları yaşayacaksınız.

BAŞAK

Sosyal çevre bağlantılarınızla geçmişten gelen sorunlarınızı konuşmak veya sırlarınızı paylaşmak adına ideal bir gün olabilir. Sadece ilişkilerde beklentilerin karşılanmadığı bir gün olabilir buna dikkat etmelisiniz. Ruhunuzdaki dinamikleri korumanız, her duyguyu içinizde fazlaca abartmamanız, istekleriniz olmadı diye de karşı tarafı suçlar durumda bulunmamanız gereklidir.

TERAZİ

Hayatınızda bazı yerlerinde meydana gelen tıkanıklıklar ve zorlanmalar artık yerini olumlu gelişmelere bırakıyor olacak. Alacağınız haberler ve yapacağınız görüşmelerle kendinizi oldukça iyi hissedebilir, şimdiye kadar yaşamış olduğunuz hayal kırıklıklarını hiç ummadığınız şekilde çok kolay tamir edebilirsiniz.

AKREP

Yaşadığınız anın değerini anlamanız ve geçmişi artık kafanızdan atmanız gereken önemli bir gün. Yaşadığınız koşulları mutlulukla, sevgiyle karşılamalı, yaşamınızda olmayan veya eksik kalan her şeyi sevgiyle anmayı öğrenmelisiniz. Yaşadığımız her şey olması gerektiği için olmuş, hayatımıza girmesi gerektiği için girmiştir. Bu noktada neden o değil de bu oldu? Veya niçin geçmişte bunu yaşamıştım? Diye düşünerek kendinizi üzmemeli, her şeyde bir hayır olduğunu bilerek yolunuza devam etmelisiniz.

YAY

Bugün yakın çevrenizle önemli görüşmeler ve konuşmalar yapabilmenizin yanında geçmiş dönemden gelen arkadaşlarınızla da özel paylaşımlar içerisinde olabilir, onların mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Kafanızdaki konularla ilgili çevrenizden size yardım edeceğini bildiğiniz kişilerle beraber olduğunuzu bilmek sizi son derece rahatlatacaktır. 

OĞLAK

İlişkinizle ilgili bir karar almadan önce sakince oturup etraflıca düşünmeli, gerçekten yapmak istediğiniz şeyin önce ne olduğuna karar verip öyle hareket etmelisiniz. Şunu da bilmelisiniz ki kusursuzu arayan boş bir iş üzerine hareket etmektedir. Bizler nasıl ki hatalarımızla kusurlarımızla sevip seviliyorsak, karşımızdaki kişi de bizden aynı beklentiler içinde olacaktır. Fazla her şeyi incelemek yerine bardağın dolu olan tarafını görmeyi başarabilirsek asıl o zaman bize sunulan güzelliklerin farkına varmamız mümkün olur. 

KOVA

Bugün sosyal çevreniz veya yakın çevrenizle önemli iletişimleri gerçekleştirebilir ve grup çalışmalarında aktif bir rol üstlenebilirsiniz. Topluluk içinde söyleyeceğiniz bazı söylemlerle adınızdan söz ettirecek orijinal yönünüz ve yenilikçi tarafınızla göz dolduruyor olacaksınız. Zaten insanlar sizin bu yönünüzün farkında. O yüzden bütün sosyal toplantıların vazgeçilmezlerinden olmanız bir tesadüf değil. 

BALIK

Maddi konularla ilgili beklentilerinize artık yeni bir form, dönüşüm vermenin zamanı gelmiştir. Sizler istedikten sonra göreceksiniz ki her türlü fırsatlar kapınıza kadar gelmiş olacak. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatları iyi değerlendirmeli, hiçbir bir şeyin kusursuz olamayacağını bilerek hareket etmeli, risk almadan hiçbir şey yapamayacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca iş yaşamınızla ilgili bazı gizli planda yürütülen olaylara karşı dikkatli olmalı, aşırı rahat bir tutum sergilememelisiniz.

A

5358