Sevgililer Günü'nde Aşk İksiri Tarifi!

Sevgililer Günü'nde Aşk İksiri Tarifi!

"Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?" diye hiç düşündünüz mü? Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı...

Güncellenme tarihi:

Yapılışı

Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler, para, bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız pulsuz, belirli bir süre "gözleme" yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir. Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.

Görünümü

Pembe renkli kristallerden oluşur. Kalbe yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.

Bileşimi

Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, sefillik, yalancılıkla uyum sağlayamaz.

Saflık oranı

Aşkın ne ölçüde saf olduğunu anlamak için ihanet, aldatma ve dalga geçmeye karşı ne ölçüde dayanıklı olduğunu test etmek gerekir.

Etkileri

Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası düzeyde en az Romeo-Juliet, Türkiye'ye göre de Leyla Mecnun aşkına eşittir.

Uygun doz

Nişan ve nikahta az dozlarla alınmalıdır. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir. Bilim aşkı, sanat aşkı gibi...

Belirtileri

Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme..

Kullanımı

Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda. Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır. Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda güldürücü etkisi vardır.

Yayın tarihi: 08.02.2013
6609
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.