Romantik Bir “Sevgililer Günü” için Önemli Tüyolar

Romantik Bir “Sevgililer Günü” için Önemli Tüyolar

Küçük dokunuşlarla hem muhteşem hem de romantik bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Türkiye’nin ünlü organizasyon ve event firmalarından KM Events’in sahibi, aynı zamanda YEPUD (Yaratıcı Etkinlikler Planlama ve Uygulama Derneği) Başkanı Meltem Bayazıt Tepeler, bu özel günü kutlamayı düşünenlere ve bugüne özel konsept mekan hazırlayacak olanlara önemli tüyolar veriyor.

İşte Meltem Bayazıt Tepeler’den Sevgililer Günü’ne özel tüyolar;

Aşkın rengi olduğu için Sevgililer Günü sofrasında mutlaka kırmızı vurgulanmalı.Mekanda ise kırmızıyı güllerle, kalp balonlarla veya mumlarla vurgulamak mümkün.

İki kişilik romantik ama çarpıcı bir sofra, bol mumla dekore edilmiş bir ortam, hafif romantik bir müzik ve unutulmaz bir hediye geceyi özel kılmak için yeterli.

Sevgililer Günü, tüm içtenliğimizle sevdiklerimize sevgimizi gösterdiğimiz özel bir gün. O yüzden, bu özel kutlamayı gerçekleştireceğiniz mekan da özel olmalı veya o güne özel romantik detaylarla özgünleştirilmeli.

Sofraya ve masanın etrafına serpiştirilmiş gül yaprakları ve bol ışıltılı mumlar muhakkak bulunmalı. Kırmızı peçeteler, kalp şeklindeki peçetelikler, dore ve gümüş aksesuarlar sofrada kullanılabilecek detaylar arasında.Bugünün en anlamlı şeyi ise sevdiğinize en özel hediyeyi bulabilmek ve bunu o gün onunla paylaşabilmek.

Yayın tarihi: 16.01.2014
6962
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.