'Yoksa aldatılıyor muyum?'

'Yoksa aldatılıyor muyum?'

Onun seni aldattığından şüpheleniyorsan gerçeği öğrenmek için bir dedektife ihtiyacın yok! Zaten o, davranışlarıyla kendini ele verecektir.

• Aldatan erkeklerde ilk gözlenen değişim, davranış değişikliğidir. Nasıl mı? Seninle alışveriş yapmaktan nefret eden kişi gidip de, yerine hiçbir isteğine itiraz etmeyen biri geldiyse, aman dikkat! Birden bire anlayışlı bir erkeğe dönüşmesinin ardında başka sebepler olabilir.

• Aldatan erkeklerin yaşadıkları suçluluk duygusunu azaltmak için, birer Noel Baba'ya dönüştükleri yıllardır bilinen bir gerçek. Eğer erkek arkadaşın sana özel günler haricinde de hediyeler almaya başladıysa, her buluşmanıza elinde çiçeklerle geliyorsa dikkat!

• Her şeyini çekinmeden sana anlatan erkek arkadaşın gizemli davranışlarda bulunmaya başladıysa, şüphelenmekte pek de haksız sayılmazsın. Örneğin mail'lerinin şifresini sana kendisi söylediği halde aniden değiştirdiyse, cep telefonunu senden köşe bucak kaçırıyorsa, sen arkanı döner dönmez telefonla konuşmaya, mesajlaşmaya başlıyorsa şüphelerinde haklı olabilirsin.

• Sürprizlerine eskisi kadar sevinmemesi de şüpheli davranışlardan biri olabilir. Örneğin, ona yaptığın sürpriz ziyaretlere eskiden çok sevindiği halde artık seni görünce yüzü donuk ve mutsuz bir ifade alıyorsa, başka birine ilgi duyuyor olabilir.

• Sana eskisi kadar 'seni seviyorum' demiyorsa ve bunu söylerken gözlerini senden kaçırıyorsa da dikkatli ol!

• Ortada hiçbir şey yokken, sudan sebeplerle kavga çıkarıyor, sonra da çekip gidiyorsa, ilişkinizde ters giden bir şeyler var demektir.
Yayın tarihi: 01.06.2007
963
dahafazlası
YORUMLAR

İyide bayanlarda aldatıyo nasıl olcak!!!! zaman değişti e bayanlarda değişti artık onlarda aldatıyo

Ersin n. 07.01.2008 21:30:45

Ya evliler ne yapsın onların işi daha zor sevgili olunca güle güle dersin olur biter ama evli olunca bunu hemen yapamazsın allah bu erkeklerin gözünü doyursun aç gözlüler

Prenses 08.01.2008 12:51:07
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.