Yeni nesil zengin erkekler

Yeni nesil zengin erkekler

Artık para kazanma şekilleri gibi, ilgi alanları ve zevkleri de değişti. Merak edenler için yeni nesil zengin erkekler hakkındaki ilginç gerçekler bu haberde.

Güncellenme tarihi:
Eğer paralı erkeklere ilgi duyuyorsanız, ya da onlardan biriyle tanışmak istiyorsanız, işte size büyük bir ipucu. Zengin erkekler nerelerde takılırlar, ne iş yaparlar, kimlerle arkadaşlık ederler?

Zengin bir erkekle birlikte olmak günümüzde hala birçok kadının rüyası. Hatta annelerimiz bile bizimle evlilik hakkında konuşurken, zengin erkeklerle evlenmek hakkında şakalar yaparlar. Televizyondaki dizi ve programlarda bile zengin erkeklerle evlenme konusu oldukça büyük reytingler topluyor. Demek ki kadınlar hala paralı erkeklerle evlenmek istiyor.

Üstelik sayıları da artıyor. 2007 zenginlik raporuna göre dünyada 9,5 milyon kişi 1 Milyon dolardan fazla para kazanıyor, 94.970 kişi ise yılda en azından 30 milyon dolar kazanıyor.

Erkekler artık eski yollarla para kazanmıyor
Eskiden en zengin erkekler sporcular ve aktörlerdi. Şimdilerde ise gençler çok riskli ve çok kazançlı iş sahalarında oynuyorlar. Özellikle gelişen teknoloji onlar için muhteşem bir oyun aracı. İşte size yeni yöntemlerle zengin olmuş birkaç genç adam;

• Mark Zuckerberg, 23 yaşında, Facebook'un kurucusu. Serveti 1,5 milyar dolar.
• Andrew Gower, 29 yaşında, Runescape sitesinin kurucusu. Serveti 216 milyon dolar.
• Chad Hurley, 30 yaşında, You Tube'un kurucularından. Serveti 300 milyon dolar.

Onları otel barlarında ya da lüks restoranlarda bulabilirsiniz.
Zengin bir erkek seyahate çıktığında lüks otellerde kalır, çünkü her türlü hizmetin en iyisini bekler. Yemekte ise A kalitede yemek yemekten asla vazgeçmezler. Bu yüzden kaliteli yemek yapan restoranlarda yemek yemeyi tercih ederler. Onlara otellerin barlarında ad rastlayabilirsiniz çünkü muhtemelen iş için geldikleri toplantıya girmeden önce bara uğrayacaktır.

Erkeklerle tanışmak için en iyi mekanlar

Erkeklerin aklını okuyabiliyor musunuz?
Yayın tarihi: 26.08.2008
6442
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.