Yaz bitmeden ilişkinizi güçlendirin!

Yaz bitmeden ilişkinizi güçlendirin!

Yaz aylarını kaçırmadan sevgiliniz ile güzel anılar kazanın, ilişkinizi güçlendirin.

Güncellenme tarihi:
Yaz bitmeden ilişkinizi güçlendirin!

Uzun bir kıştan çıktık. Hem kendimiz yorulduk hem de sevgilimizi yorduk. Şimdi aşkınızı ve ilişkinizi tazelemenin tam zamanı!

Yaz aylarının gelmesi ile önce kendi içimizde mutluluğu hissettik. Uzun ve yorucu bir kışı ardımızda bırakmanın hafifliği ile artık kendimize ve erkek arkadaşınıza daha fazla vakit ayırabiliriz. Kışın yorulmuş, ufak tehlikeler atlatmış veya monoton bir hale gelmiş ilişkinizden hala yakınıyorsanız bir şeyler yapmanın tam zamanı. Bu güneşli ve güzel yaz günlerini sevgiliniz ile değerlendiririn.

Evet, yaz aylarında aklımıza ilk gelen şey sevgilimiz ile farklı yerlere gidip tatil programımızı zenginleştirmek. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir durum var! Tatilde yapılacakları kendiniz için zorunlu hale getirmeyin. Zamanın akışına, güneşin sıcaklığına, rüzgarın esintisine bırakın kendinizi. Sevgiliniz ile birlikte olduğunuza odaklanın ve her anını rahat ve eğlenceli geçirin. Tatil planınızı mutlaka birlikte yapın ve yazın geri kalanının da neler yapabileceğini konuşun.

Bir diğer önemli konu ise, cinselliğiniz üzerine konuşabiliyor olabilmeniz. Cinsel yaşantınız hakkında neyin iyi neyin kötü gittiğini paylaşın. Birbirinize ayıracağınız bol vaktinizde birbiriniz ile daha çok iletişim kurun. Eğer ilişkiniz kışın tehlikeli bir dönem atlatmışsa ve hala ufak sorunlar yaşıyorsanız tüm açıklığı ile konuşun.

Bu yazın sırf siz tatile çıkmayın! İlişkiniz de tatile çıksın, rahat bir nefes alsın.

Yayın tarihi: 06.07.2012
1391
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.