Yaz aşkınızı unutamadınız mı?

Yaz aşkınızı unutamadınız mı?

Hala ateşin başında geçirdiğiniz romantik dakikaları düşünüyorsanız, size verecek birkaç tavsiyemiz olabilir.

Yaz bittikten sonra bile yaz aşkları kolay unutulmaz. Bir süre daha özlemeye devam edersiniz fakat zaman geçtikçe mutlaka unutacaksınız, kendinize geleceksiniz. Asıl zor olan ilk iki ayı atlatmak. Bütün yaz aşkları mutlaka bitecek diye bir kural yok, elbette yürüyenleri de olacaktır. Fakat siz de yaz aşkınızı hüsranla noktaladıysanız, kendinizi iyi hissetmeniz için yapmanız gerekenler bu sayfada.

Değişiklik yapın
Bir kuaföre gidin ve saçınıza yepyeni bir şekil verin. Çünkü bu saç olayı öyle bir şeydir ki üzerinde yaptırılan en ufak değişiklik bile kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Kendinizi güzel hissettikçe moraliniz de düzelecektir. Bu arada size bakan bakışlar da bir artış hissedilebilir. Bu durumda iyileşmeye başlıyorsunuz demektir.

İçinizi dökün
Bir adet kalem bulun ve içinizi bir kağıda dökün. Bu vitamin öyle bir şeydir ki birkaç ay sonra yazdıklarınızı okuduğunuzda gülmenizi de sağlar. Ama size bir tavsiye yazdıklarınızı ne olursa olsun atmayın!

Kitap okuyun
Bu sayede yeni dünyalara açılacaksınız ve onu fazla düşünmeyeceksiniz. Hem hayal gücünüz gelişirken, hem de eğleneceksiniz. Kitap okumanın faydalarını göz ardı etmeyin.

Alışverişe çıkın
Zaten doğuştan almaya meyilli olduğunuz bu eylemi yapmakta hiç güçlük çekmeyeceğinizi tahmin edebiliyoruz. Çılgın alışveriş dürtünüzü harekete geçirin ve ruhunuzu rahatlatın! Gardırobunuzda yapacağınız birkaç yenilik, saçlarınızdaki değişiklikle birleşince sonuç oldukça etkileyici olacak. Fakat sonuçlarını da düşünerek alışverişi abartmayın. Aşktan kurtulayım derken borç içinde boğulmanızı istemeyiz.

Ve sonuç
Tamam, onu unutmanız elbette kolay olmayacak ama kendinize yaptığınız tedavi gibi takviyeler sayesinde bu zor dönemi kolayca atlatacaksınız.
Yayın tarihi: 21.09.2007
796
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.