Yay, Oğlak, Kova ve Balık

Yay, Oğlak, Kova ve Balık

Aşk hayatınızde neler olacak merak ediyor musunuz? O zaman yazımızı dikkatle okuyun ve başınıza geleceklere karşı kontrollü olun.

Güncellenme tarihi:
Yay (25 Kasım-22 Aralık)

Bütün Yaylar: Büyük değişikliklerin eşiğindesiniz. Değişiklik! Mantra'daki (Uzak doğu felsefesine ait bir tanım) bu kelimeye dikkat edin ve kaderin size gönderdiği mesajı iyi değerlendirin. İster inanın isler inanmayın ama sizin için gerçekten de iyi şeyler söz konusu. Yapacağınız en doğru hareket kendinizi zamanın akışına bırakıp bunu bizzat görmek, yapacağınız en kötü şey ise olumsuz düşünceler içinde bunu reddetmek. Şu anda yaşamakta olduğunuz olumsuzlukların, yavaş yavaş ve zorlukla ilerlemenizin tek suçlusu, dönüşüm gezegeni olarak adlandırılan Plüton'un etkisi... 8 ile 12 Aralık tarihleri arasında doğan Yaylar bu durumu zaten enselerinde hissediyorlar. 13-16 Aralık tarihleri arasında doğanlarsa daha çok nisan ayında hissedecekler. Aslında bu durumu olumluya çevirmek sizin elinizde. Bütün eskileri bir kenara atın. Eski giysilerinizi, işinizi ve erkek arkadaşınızı... Kendi düşleriniz doğrultusunda yepyeni bir hayat kurun. 24 Mart, özellikle heyecanlı bir gün olacak sizin için.

Hayatında biri olan Yaylar: Romantizm gezegeni Venüs'ün Yay burcuna doğru yol alıp, Plüton ile birleştiği kasım ayına dikkat edin. Yaşamınıza aşk ve değişiklikler getirecek. Seks hayatınız ise gelecek altı ay içinde kozmik spot ışıklarının altında olacak. 23 Kasım'da ya bir kriz ya da yepyeni bir ilişkinin başlangıcı gerçekleşebilir. Ama her ikisinin de gerçekleşmesi daha muhtemel. Ancak, kötü tarafını yani bir ayrılığı düşünecek olursak, olaya şöyle bakın, yeni biri ile tanışma ve mutlu olma şansınız çok yüksek.

Bekar Yaylar: Plüton kesinlikle seks hayatınızı yönetiyor. Ancak kasım ayı boyunca romantizm gezegeni seks gezegeniniz ile flört ederek büyük değişiklikler yaşamanıza neden olacak. Muhtemelen 18 Kasım'da, son derece seksi bir erkekle tanışabilirsiniz. Jüpiter, bu erkeğin çalıştığınız iş yerinde olacağını, hatta patronunuz dahi olabileceğini gösteriyor.

En iyi aşk günleriniz: 1, 27-28 Ekim, 24-25 Kasım, 21-22 Aralık, 18-19 Ocak, 14-15 Şubat, 12-13 Mart, 8-10 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 14-15 Ekim, 10-12 Kasım, 7-9 Aralık, 4-5, 31 Ocak, 1-2,27-29 Şubat, 26-27 Mart, 22-24 Nisan.

Oğlak (25 Aralık-19 Ocak)

Bütün Oğlaklar:
İlişkiler artık size çok zor mu gelmeve başladı? Bunun nedeni, karşıt gezegeniniz Satürn'ün sizi etkilemesi ve ikilemler yaşamanız. Size öncelikle iyi haberlerimiz var. Yaşadığınız ilişki çok daha güçlenecek, hatta sonsuza dek sürecek. Kötü haber ise ilişkiniz kuvvetlenirken acımasız ve apansız günler de yaşayacaksınız. Yine de, Venüs'ün etkisiyle birçok şev aydınlanıyor. Aralık ayı, kendinizi en güzel ve en olumlu hissedeceğiniz dönem olacak. Bu dönemde başlayacak bir ilişki ise son derece olumlu devam edebilir. İletişim gezegeninin üzerinizdeki etkisiyle, 7 Ocak'a kadar yaşamınızdaki insanlarla zaman zaman söz düellosuna girebilirsiniz, ancak bu dönemin olumlu tarafı kendinizi daha iyi irdeleyebilmeniz olacak. Hatta onlara, herkesin kendi işine bakması yönünde bir uyarıda dahi bulunabilirsiniz.
Hayatında biri olan Oğlaklar: Yukarıda da okuduğunuz gibi, sizin için tam olarak ne kötü kader ve hüzün söz konusu ne de büyük mutluluklar. Yaşadığınız ilişki, Satürn'ün de etkisiyle her zamankinden çok daha kuvvetli bir duruma kavuşacak. Hatta, evliliği sorumluluk duygusunun ifadesi olarak gören biri tarafindan evlilik teklifi dahi alabilirsiniz.

Bekar Oğlaklar: Zorlukları ve zor insanları seviyorsunuz. Onlara duyduğunuz aşk zaman içinde bir acıya dönüşse de durum bu... Ancak Satürn'ün etkisiyle, yeniden bu tarz bir ilişkiye girmek size eskisi kadar cazip gelmiyor. Sizin için ilişkiler ya çok zor ya da çok kolay devam ediyor. Ortası yok... Venüs, önümüzdeki aylarda son derece çekici olmanızı sağlayacak. Görünümünüze çok daha özen göstereceksiniz. Geçmişte aşık olduğunuz biri tekrar yaşamınıza girecek. Ancak bundan da bir ders çıkarabilmelisiniz. Böyle bir durum söz konusu olmaz ise, kendinizden biraz daha yaşlı ya da eski bir arkadaşınızın tanıştıracağı yeni biriyle hoş bir ilişki yaşayabilirsiniz. Size başlangıçta çok hafif gelen ama gelecek vaat eden ilişkileri hemen reddetmeyin.

En iyi aşk günleriniz; 2-3,29-31 Ekim. 26-27 Kasım, 23-24 Aralık, 20-21 Ocak, 16-17 Şubat, 14-15 Mart, 11-12 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 16-18 Ekim, 13-14 Kasım, 10-11 Arlık, 6-8 Ocak, 3-4 Şubat, 1-2, 28-30 Mart, 25-26 Nisan

Kova (20 Ocak-19 Şubat)

Tüm Kovalar: Şans, kendine güven, olumlu düşünceler ve daha birçok iyi ve güzel unsurun gezegeni Jüpiter, erotik yanınızı tamamen etkileyen güneş evinize doğru yol alıyor. Uzun süredir, gizli saklı bir yaramazlık yapmayı düşünüyordunuz. 2004, size bu yaramazlığı gcrçekleştimeniz için olumlu yönde pek çok fırsat sunmaya hazır. 15 Eylül ve 13 Aralık arasında, yönetici gezegeniniz Uranüs, kendinize karşı dürüstl olmanız açısından hayli etkili olacağı gibi, bu tarihler arasında eksantrik yanınızda ortaya çıkacak. Güneş, burcunuza denk gelen ocak ve şubat aylarındayken, bu özelliğiniz daha da netleşecek. Bunun yanı sıra illüzyon gezegeni Neptün'ün etkisinde de olduğunuzu unutmayın. Kovalar, sadece şuna dikkat etmeliler; siz 'siz olun' bir fanteziye açık olmayın.

Hayatında biri olan Kovalar: Geçtiğimiz yıl, zaten gittikçe ciddileşen ve gelişen bir ilişkinin temellerini atmış olmanız gerekiyor. Jüpiter'in güçlü etkisi, sizi kötü giden ilişkilerden uzak tutup, daha anlamlı ve güzel olanlarına yönlendiriyor. Bu olumlu dönemi, tinsel hayatınızı renklendirerek geçirin.

Bekar Kovalar: Uzun bir süredir yalnızdınız. Bir tarih vermek gerekirse, bu yalnızlık geçen eylül ayından beri devam ediyordu. Ancak, aşk ve tutkuya dair fırsatlar kendini gösterecek ve bu fırsatların yoğunluğu karşısında şaşıracaksınız. 2l Ocak'ta, ay evinizde... O gün, gerçekten kalbinizden geçen bir dilek tutun ve nasıl gerçekleşeceğini izleyin. Hatta, dileklerinizi kağıda dökerek, onu en hoşunuza giden bir kutuda ya da zarfta saklayın. Gerisini kadere bırakın. Ancak şu eski özdeyişi de unutmayın; "Ne dileyeceğine çok dikkat et, yalan dilekler hiç gerçekleşmeyebilir."

En iyi aşk günleriniz: 4-6 Ekim, 1-2,28-29 Kasım, 25-26 Aralık, 22, 25 Ocak, 18-19 Şubat, 16-18 Mart, 13-14 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 19-20 Ekim, 15-17 Kasım, 12-14 Aralık, 9-10 Ocak, 5-6 Şubat, 3-5 Mart, 1-27-29 Nisan.

Balık (20 Şubat-20 Mart)

Bütün Balıklar: Bette Davis bir rolünde; "Baylar ve bayanlar, emniyet kemerlerinizi takın çünkü engebeli bir yolculuk yapacağız" demişti. Bu sözler, sizin gelecek aylardaki aşk hayatınızı da özetliyor. Evet, ilişkilerinizi birer yolculuk olarak kabul edecek olursak, bu yolculukların da bol tümsekli, çıkıntılı ya da bozuk tempolu olacağını söylemekte fayda var. Bu nedenle, hayatınıza dahil edeceğiniz kişiyle iyi bir takım oluşturmanız gerekiyor. Tıpkı bir ralli gibi...

Hayatında biri olan Balıklar: Evliliğe inanmayan ya da evlilikten uzak duran Balıklar dahi, hayatlarında ilk kez evlenmeyi düşünebilirler. Hayatınızda olan kişiyle uzun ya kısa süreli bir beraberliğinizin olması hiç fark etmeyecek. Çünkü yukarıda sözünü ettiğimiz gibi, ilk kez bir takım olmanın anlamını ve güzelliğini keşfedeceksiniz. Evli olan Balıklar'ı ise rutinden uzaklaştıracak olaylar dizisi bekliyor. Özellikle ilk altı ay içinde...

Bekar Balıklar: Bu burçtaki insanlar, hayatlarına dahil edecekleri kişi söz konusu olduğunda mükemmelliyetçi düşünürler. Ancak, geçtiğimiz ağustos ayından bu yana, bu mükemmelliyetçilik arayışı bir nebze de olsa azalmış gözüküyor. Hayatınıza biraz çılgınlık katma arzusu duyuyorsunuz. Jüpiter size, çok farklı insanlarla tanışma fırsatı sunacak. Ve bu insanlara herhangi bir kural getirmeden, olduğu gibi yaklaşmayı deneyeceksiniz. Aralarından birini seçerken zorlanmayacaksınız. Mutlu bir beraberlik sizi bekliyor.

En iyi aşk günleriniz: 7-8 Ekim, 3-4-30 Kasım, 1-27-29 Aralık, 24-25 Ocak, 20-22 Şubat, 19-20 Mart, 17-19 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 21-22 Ekim, 18-19 Kasım, 15-16 Aralık, 11-12 Ocak, 7-9 Şubat, 6-7 Mart, 2-3-30 Nisan

Yıldızlar aşkınızın rehberi

Aslan, Başak, Terazi ve Akrep

Yay, Oğlak, Kova ve Balık


Yayın tarihi: 20.02.2004
1572
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.