Yatış tarzından aşkını anla!

Yatış tarzından aşkını anla!

Eşinizle birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlamak için falcıya gitmenize gerek yok! Çünkü yatakta uyuma şekliniz, aranızdaki sevgi bağının ne kadar güçlü olduğunu açığa çıkarıyor.

Onunla birlikteliğinizin ilk yıllarında, yatağınızda adeta kördüğüm olup uyurdunuz. Sabah yine onun göğsünde uyanmanın keyfiyse bambaşka olurdu. Belki hálá uyumadan önce birbirinize sarılıyorsunuz ama sabah uyandığınızda karşılaştığınız manzara sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Çünkü siz yatağın bir ucundayken eşiniz size sırtını dönmüş öbür ucunda uyuyor.

Peki, eskiden sarmaş dolaş uyandığınız sabahlara ne oldu? Bu artık birbirinizi eskisi kadar sevmediğinizi mi gösteriyor? Şimdi bunu öğrenmenin bir yolu var. Uyurken de susmayan vücudunuz, hem iç dünyanızı, hem de ilişkinizin durumunu anlatıyor. Kendi uyuma pozisyonunuzu bularak eşinizle aranızdaki aşkı test edebilirsiniz.

Birlikte ama özgür olmak isteyenler

Bu pozisyonda çift, sırt sırta vererek uyur ve popoları hafifçe birbirine değer. Aslında her iki taraf da ilişkilerinde birbirine yakın olmak ister ama aynı zamanda da özgür olmaktan vazgeçemezler. Eğer uyurken birbirlerine hiç değmiyorlarsa o zaman durum, aralarında anlaşmazlık yaşandığını gösterir. Bazen verilmek istenen mesaj çok açık olmasa da, çekilen taraf ilişkinin düzelmesi konusunda ikna edilmek istiyor da olabilir.

Güçlü olan taraf kim?

Kaşık pozisyonu olarak adlandıran bu pozisyon, iki farklı şekilde yorumlanabilir. Eğer erkek önde, kadın erkeğe doğru yatıyor ve ona sarılıyorsa, o zaman erkek ilişkide biraz mesafe istiyordur. Ama aynı zamanda şöyle de yorumlanabilir: Kadın ilişkide baskın olan taraftır ve erkek de ilişkiyi kadının yönlendirmesini istiyordur.

Eğer kaşık pozisyonunda kadın her zaman önde kalıyorsa, kadın hiç düşünmeksizin erkeğin kanatlarının altına girmiş olur. Eğer çiftler sürekli pozisyon değiştiriyorsa, bu durum iki tarafın da ilişkide güçlü olduklarını ve bunun bir dengesinin olduğunu gösterir.
Yayın tarihi: 07.09.2006
2742
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.