Yalancının mumunu söndürün

Yalancının mumunu söndürün

İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanları ortaya çıkardı. Kadınlara en çok söylenen 10 yalanı merak ediyor musunuz?

Özür dilerim: Tam anlamıyla sihirli bir cümle. Üstelik çok kullanışlı. Erkekler, sinirli kız arkadaşlarını bu cümleyle rahatlatıp, gülümsetmeye çalışıyor.

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Meg Ryan'ın filmlerine bayılıyorum: Romantik kadınlar karşısında prim yapmak isteyen ama 'Melodramların çok sıkıcı olduğunu' söylemekten çekinen erkeklerin sık başvurduğu yalan.

Tıraş bıçağımı kullanabilirsin: Kız arkadaşının bacaklarındaki tüylerden şikâyet eden erkekler mesajlarını, tıraş bıçağını teklif ederek veriyor.

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.
Yayın tarihi: 11.12.2004
830
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.