Mahmure

Aşk & İlişkiler

İlişkiler

Yalancının mumunu söndürün

Yalancının mumunu söndürün

İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanları ortaya çıkardı. Kadınlara en çok söylenen 10 yalanı merak ediyor musunuz?

Özür dilerim: Tam anlamıyla sihirli bir cümle. Üstelik çok kullanışlı. Erkekler, sinirli kız arkadaşlarını bu cümleyle rahatlatıp, gülümsetmeye çalışıyor.

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Meg Ryan'ın filmlerine bayılıyorum: Romantik kadınlar karşısında prim yapmak isteyen ama 'Melodramların çok sıkıcı olduğunu' söylemekten çekinen erkeklerin sık başvurduğu yalan.

Tıraş bıçağımı kullanabilirsin: Kız arkadaşının bacaklarındaki tüylerden şikâyet eden erkekler mesajlarını, tıraş bıçağını teklif ederek veriyor.

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.
791
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.