Venüs burcunuz gerçek aşkınızı ispatlıyor

Venüs burcunuz gerçek aşkınızı ispatlıyor

İlişkilerimizi ve aşk hayatımızı aşk gezegeni Venüs'ün etkilediğini biliyor muydunuz? Partnerinizle olan uyumunuzu Venüs burcunuzu öğrenerek bulabilirsiniz.

Venüs burcunuz gerçek aşkınızı ispatlıyor
Kabul edelim ki söz konusu "aşk" olduğunda astrolojiye olan ilgimiz artıyor. Kimimiz partnerimizle ne kadar uygun olduğumuzu, kimimiz gelecekte bizleri nelerin beklediğini sorguluyor. Tüm bu analizler aslında çoğumuz için bir tür tedbir kapısı aralıyor.

Gerçekçiliği ya da doğruluk payı tartışılır olsa da hepimiz için ortak soru şu: İlişkimde daha da mutlu olabilmek için ne yapmam gerekir? İşte uyum analizinin de söylediği budur: Mutsuzluk diye bir şey söz konusu değildir. Sadece daha mutlu olmanız için yapmanız gerekenler vardır. Kısacası, analizinizi pozitif düşüncelerle sarmalamak tamamen sizin yorumunuza bağlıdır.

Venüs, aşkı simgeleyen gezegendir. İşte bu sebepten dolayı aşk hakkındaki tüm soruların cevabı ona aittir. Astroloji Okulu'nun kurucusu Astrolog Öner Döşer, uyum konusunda daha sağlıklı sonuçlar elde edebilmeniz için Venüs burcunuz ile harekete geçmenizi öneriyor. Tabii diğer gezegenlerin önemini de vurguluyor. Her gezegenin hayatımızda önemli bir yeri var. Unutmayın ki partnerinizle olan iletişiminiz sadece aşkla sınırlı kalmayacak.

Öner Döşer ile gerçekleştirdiğimiz sohbetten çok şey öğrendik. Sıra sizde, öncelikle, ilerleyen sayfalardaki tablolardan partnerinizin Venüs burcunu ve kendinizinkini öğrenmeniz gerekiyor...

EVLİLİK KONUSUNDA EN UYGUN VENÜS BURÇLARI HANGİLERİ?

Venüs'ü, ateş elementi burçlarda olan kişiler yani Aslan, Koç ve Yay kendi içlerinde uyumu kolay yakalarlar.

Venüs'ü, hava elementi burçlarda olan kişiler de ateş elementi burçlarda olan kişilerle çok iyi anlaşırlar. Bu kişiler evliliği sorunsuz yaşarlar.

Tabii aynı elementin burcunda olanların uyumu hepsinden fazladır. Ateş ve hava elementi burcundan olanlar, su ve toprak elementi burcundan olanlarla çok iyi anlaşamazlar.

AŞKTAKİ UYUMU VENÜS BURÇLARI İLE DEĞERLENDİRİYORUZ. PEKİ İLİŞKİLERDE DİĞER GEZEGENLERİN ROLÜ NE OLUYOR?

Her şeyin başında uyumu Venüs burcuyla karşılaştırmak çok doğru ama ilerleyen dönemlerde yani evliliklerde iletişim ve arkadaşlığı temsil eden Merkür'e bakmanız gerekir. Aynı dili konuşup konuşamadığınızı Merkür ile öğrenebilirsiniz. Evliliğin ilerleyen aşamalarında tutkular devreden çıktığında Merkür çok daha önemli olabiliyor. Merkür ve Venüs gibi her gezegenin farklı bir görevi var.

VENÜS BURÇLARININ KARŞILAŞTIRILMASINDA HER ŞEYİ İLE OLUMSUZ SONUÇLARLA KARŞILAŞANLARIN MUTLU OLMASI NE KADAR OLASI BİR DURUM?

Evlilik öncesi bu analizi birçok çift yaptırmak istiyor. Bir astroloji danışmanı olarak asla kesin ve net yorumlarda bulunmuyorum. Karar mercii astrolog olmamalı, danışan kişi olmalı. Diyelim ki Venüs burcu Kova ile Aslan olanları analiz ediyoruz. Görünürde zıt burçlar ama buna bu kadar sert ve net karşılaştırmalar yapmak doğru değil. Duygusal alışkanlıklarımız, aileden gelen davranışlarımız ve huylarımız haritada ay tarafından temsil edilir, amaç duygusu güneş tarafından temsil edilir. Bunların hepsine ayrı ayrı bakılmalı. Kişiler bu uyumsuzlukları görüp, ısrarla partnerini kızdıracak davranışlarda bulunurlarsa sonuç kaçınılmaz olabilir. Haritaları olumlu şekilde kullanmayı bilmeli her şeyden çok.

ARALARINDA SORUN YAŞAYAN ÇİFTLER EVLİLİK DANIŞMANINA GİTMEK YERİNE DETAYLI HARİTA İNCELEMESİ YAPTIRMAYI TERCİH EDEBİLİYORLAR MI?

Esasında bununla ilgili birkaç deneyimim oldu. Evlilik danışmanlığını çok önemli bulduğumu belirtmeliyim. Kişiler açısından astrolojinin avantajı tek bir seansta partnerler hakkında çok geniş bilgi verebiliyor olması. Hangi noktalarda uyum sağlayıp, hangi noktalarda uyumsuzluk yaşayacaklarını görüyorlar.

EVLİLİK SONRASI POZİTİF YA DA NEGATİF YÖNDEN EN FAZLA DEĞİŞİM GÖSTEREN BURÇLAR HANGİLERİ?

Etkilenen burçlar genelde değişken burçlar. Venüs'ü Yay, Balık, İkizler, Terazi ve Başak burcunda olan kişiler, adaptasyonu daha güçlü kişilerdir. Karşı tarafa uyum sağlayabilme, saygı duyma anlamında daha başarılılar. Venüs'ü Kova olan bir kişinin kendini olduğu gibi kabul ettirme konusunda ısrarcı olacağını da söylemeliyim.


Venüs burcunuzu ve mutluluk haritanızı öğrenin >>>>>>

Yayın tarihi: 03.06.2009
154363
dahafazlası
YORUMLAR

arkadaslar dogdugunuz tarihi zaten tam bulamayabilirsıniz.dogum gününüzün tarih aralıgını bulup hangi tarih aralıgına daha yakınsa odur venüs burcunuz.örnektede belirtmiş.

onur 22.07.2009 00:47:21

ASTROLOJİ BÖLÜMÜNDEN YILDIZ HARİTANIZI ÇIKARIP VENÜSÜNÜZÜN HANGİ BURÇTA OLDUĞUNU BULABİLİRSİNİZ

XYZ 19.06.2009 15:14:10

89 yılında dogdum ama tabloda benım dogdugum yıl yok yoksa benmı goremedım :(

suskun deniz 12.06.2009 19:15:04

11/07 nerde yaaaaa hani ya benimki nerde uyuz oldum ben insan değilmiyimmmm D:D:D

dj_denisss 06.06.2009 18:25:49

benim de aşkımında burcu boğaymış. bizim

aşk aşk 06.06.2009 17:48:52

18/10 benım bulamaıdm ne yanı benım yokmu :)

deniz 03.06.2009 14:31:22

SAÇMALIK 4 TANE BURÇTAN BAŞKA BURÇLA ALAKALI BİŞEY YOK NE YAPACAM ANGELİNANIN BRADİN PİTİN YILDIZ HARİTASINI ONLARIN DERDİ BENİMİ GERDİ...

DERYA YÜKSEL 03.06.2009 14:21:51

yıllara takılma cancancan57.. gününü ve ayını bul hangi yılda olduğu önemli deil.. sonucu böle bulabilirsn..

cvp 03.06.2009 13:38:54

palavra bir tablodan başka bişey değil.bir saattir doğum tarihimi aradım yok. doğum tarihi tabloda ay ve gün olmayanların venüsü yok mu şimdi. astroloji bazı doğum tarihlerini defolumu görüyor.?bu sunumu hazırlayan sayın uzman açıklama bekliyorum lütfen...

o. onur 03.06.2009 13:23:49

hayatımızı burçlarımıza göre düzenliyelim :)

yok 03.06.2009 13:11:06
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.