Uzak dur benden!

Uzak dur benden!

Bütün kadınlar çıktığı her erkeğin 'beyaz atlı prens'leri olmadığını bilir. Peki birlikte olduğu takdirde kesinlikle acı çekeceği bazı erkeklerin çekim alanına girdiğini farkedebilir mi?

Cynthia Heimel 'From Advanced Sex Tips For Girls: This Time It's Personal' adlı kitabında kadınların ciddi bir ilişki yaşamaya başlamadan önce bu tip erkekleri tanımaları için onlara esprili ipuçları veriyor. Bakalım hangi erkeklerden uzak durmamız gerekiyor?

Salon erkekleri

- Bir köpeğe bakmanın çok fazla sorumluluk gerektirdiğini düşündüğü için evinde köpek beslemez.

- Size 'leydim' ya da 'benim birtanecik leydim' diye hitap eder.

- Banyosunda eski kız arkadaşının makyaj malzemelerini saklar.

- Kucağına peçetesini yaymadan yemeğe başlamaz.

- 'Lezzetli' kelimesini bir yemeği tariff etmek için değil, bir insanı anlatmak için kullanır.

- Dar pantolonlar giyer.

- Mum ışığında yemek yemeyi sever ve sahilde uzun yürüyüşler yapar.

- Annesinden nefret eder, aynı zamanda annesine aşıktır.

'Dar pantolon giymesinde ne kötülük var?' diyebilirsiniz fakat bir köpeğin sorumluluğunu almaktan korkan bir adam en kötü gününüzde siz yağmurda ıslanırken şemsiyesini açıp çekip gidecektir.

Çift kariyerli erkekler

Ona işini sorduğunuzda size müzisyen/çevirmen ya da boyacı/heykeltraş gibi iki kariyeri olduğunu söyleyen erkeklerden uzak durun. Müzisyen bir sevgili 20'li yaşlarda cazip olabilir fakat 40'lı yaşlarda elinde gitarıyla ortada dolaşıp aslında çevirmenlik yaptığını söyleyen bir erkek pek de gelecek vaat eden biri gibi gözükmüyor öyle değil mi?

'Rönesans' erkeği

Bir konuda ne kadar bilgili olursanız olun bir Rönesans erkeği her zaman sizden daha çok şey bildiğini iddia edecektir. Ayrıca ona herşeyi bildiği halde neden doğru dürüst para kazanamadığını sorduğunuzda size bunun kendi hatası değil sistemin hatası olduğunu söyleyecektir.

Sıkıcı erkekler ve evli erkekler

- Hayvanlardan nefret ediyor

- Asosyal

- Spor yapmıyor

Eğer bu özelliklere sahip bir adamla karşılaştıysanız hemen bir uçak bileti alıp uzak bir ğlkeye gidin! 'Bir seri katil bile Sıkıcı' kategorisine giden bu tarz adamlardan daha iyidir.

Evli de olsanız bekar da, evli bir erkekle ilişki yaşamak her zaman yanlıştır. Neden mi?

- Sizinle beraber olarak karısını aldatıyor. Demek ki yarın bir gün sizi de aldatabilir.

- Etik açıdan yanlışları olan bir kişi ve büyük bir yalancı.

- O kadınla gerçekten neden evlendiğini size asla açıklamayacak. Aslında cevap çok basit değil mi: Çünkü onunla evlenmek istedi!

Alkolik erkekler

Alkolik bir erkek kötü bir erkek değildir. Hatta aksine içmeye başlayınca diğer erkeklerden daha hassas ve duygusal olabilir. Fakat başka biriyle ilişkiye girdikten sonra size hiçbirşey hatırlamadığını söyleyen, sizi o gün arayıp aramadığınının farkında olmayan bir erkek arkadaş ister misiniz?
Yayın tarihi: 14.12.2004
1250
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.