Uykusu onu ele veriyor

Uykusu onu ele veriyor

Eğer onu daha yakından tanımak istiyorsanız nasıl uyuduğunu dikkatle inceleyin

Güncellenme tarihi:
Uykusu onu ele veriyor

Biz kadınlar, hayatımızdaki erkek hakkında en ince detayları bile bilmek isteriz. Sorduklarımız kadar soramadıklarımız da vardır ve aldığımız cevaplar, gözlemlerimiz bize yeterli gelmez. Buna bir çare aradık ve uyuma stillerinin karakteri yansıttığını öğrendik. Sizin partneriniz nasıl uyuyor?


Cenin pozisyonunda uyuyan kişiler dışa dönük gibi görünseler de aslında hassas ve korunmaya ihtiyaç duyan bir yapıya sahiplerdir.


Sırtüstü yatıp kollarını iki yana açarak uyuyanlar, sosyal ve eğlenceli insanlardır. Ancak çabuk kandırılırlar.
Yüzüstü, elleri yastıkta yan yatan kişiler genelde kibirli, şüpheci ve sinirli olurlar. Sert bir karakterleri vardır ve eleştirilmeyi sevmezler.


Sırtüstü yatıp ellerini iki yana sabitleyen insanlar genelde sessiz ve çekingen olurlar. Kendilerini sevdikleri insanlara adayabilecek niteliktedirler.


İki kolunu da ileri uzatıp yana dönerek yatanlar sevecen ve açık insanlardır. Ancak çok şüphecilerdir ve güven duyma konusunda sorun yaşarlar.

Yayın tarihi: 26.06.2012
1236
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.