Uyku pozisyonunuz ilişkinizi ele veriyor

Uyku pozisyonunuz ilişkinizi ele veriyor

Uyuma şekliniz, ilişkinizin aynası

Güncellenme tarihi:
Uyku pozisyonunuz ilişkinizi ele veriyor

Sevgiliyle uyunan uyku, dünyanın en güzel ve en huzurlu uykusu. İlişkiler ne kadar karmaşık da olsa, aranızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu anlamak için nasıl uyuduğunuza bakmak yeterli.


Tamamen sarılarak neredeyse bir bütün halde uyuma şekli, çiftin birbirlerine çok aşık olduğunu ve aralarında kuvvetli bir bağ olduğunun işareti. Gerçek birer romantik olan çift, aynı zamanda çok da kuvvetli bir ten çekimine sahip.


Sevgiliniz başını sizin omzunuza yaslıyorsa, sizden güç almaya ihtiyaç duyuyor demektir. Bu da ilişkiyi kimin yönettiğinin bir işareti olabilir.


Sanılanın aksine, duygusal bağ eksikliği göstermeyen mesafeli yatış, kuvvetli bir duygusal bağın simgesi olabilir. Aşık olduklarını göstermek için sürekli sarılmanın gereksiz olduğunu düşünen çiftler bu şekilde uyuyabilirler.
Yeni yakınlaşmaya başlamış çiftler, kaşık pozisyonunda uyumayı tercih ederler. Bu ilişkide güvende olduğunuzu gösterir ve bir şeyler yaşamak için hazır olduğunuzun da habercisidir.

Yayın tarihi: 04.07.2012
4968
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.