Test: Sevgiliniz size ne kadar aşık?

Test: Sevgiliniz size ne kadar aşık?

Sevgilinizi çok seviyorsunuz. Peki o da sizi seviyor mu? Ya da şöyle soralım sizi, sizin onu sevdiğiniz kadar seviyor mu? Bir ilişki yaşayan her kadının merak ettiği bu sorunun cevabını hemen öğrenebilirsiniz.

Güncellenme tarihi:
Test: Sevgiliniz size ne kadar aşık?
Her kadın hayatındaki erkeğin kendisini ne kadar sevdiğini merak eder. Fakat ne yazık ki günümüzde çok az şanslı kadın sevgilisinin aşkından gerçek anlamda emin olabiliyor.

Bir kere erkeklerin duygusal konularda açık olamadıkları, kendilerini yeterince ifade edemedikleri bir sır değil. "Seni seviyorum." derken bile zorlanan erkeklerin çoğunlukta olduğu bir toplumda yaşıyoruz. Bir de ilişkiye bizimle aynı noktadan bakmayan, aynı değeri vermeyen erkekler var tabii...

Bu yüzden kadınlar ilişkilerinde çok uzun zaman belli bir tedirginlik duyuyor ve ciddi güven sorunları yaşıyor. Hatta kimi zaman ilişkiler bu güvensizlik nedeniyle sona erebiliyor.

Biz de tam bu noktada yardımınıza koşuyor ve size ilaç gibi bir test sunuyoruz. Testimizi çözün, sizdeki duyguların onda da karşılığı var mı, öğrenin.


Testi çözmek için tıklayın!


Yayın tarihi: 02.01.2010
8934
dahafazlası
YORUMLAR

Cok akıllıca

buse 14.03.2013 09:38:44
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.