Test: Nasıl bir eski sevgilisiniz?

Test: Nasıl bir eski sevgilisiniz?

Sevgililer gününe çeyrek kala hala bekarsanız eski sevgilinizi düşünür durursunuz. Peki, merak ettiniz mi? Acaba biten bir ilişkiden sonra nasıl biri, nasıl bir eski sevgili oluyorsunuz? Testi çözüp görün!

Güncellenme tarihi:
Test: Nasıl bir eski sevgilisiniz?
Sevgililer gününe çok az kaldı ve sevgiliniz yok, yalnızsınız. Bu tablo, dünyanın sonu değil tabii ki! Oysa ne kadar da tutku dolu başlamıştı aşkınız... Görüyorsunuz ki en ateşli aşklar, ilişkiler bile bitebiliyor. Merak ettiniz mi? Acaba siz biten bir ilişkiden sonra nasıl biri, nasıl bir eski sevgili oluyorsunuz?

Ayrılıklar içimizde bir burukluğa yol açıyor. İsteyerek ayrılmış olsak bile hayatımızın bir kısmına damgasını vuran birinden ayrılmak kolay değil. Hatta belki bu satırları okuduğunuzda bile yüzünüzde acı, kızgınlık, hüzün emareleri beliriyor olabilir. Ama neyse, olan olmuş işte...

Aslında ayrılmanın, eski sevgili olarak yaşamanın da bir adabı, kültürü var. Nasıl bir eski sevgili olduğumuz biraz da nasıl bir insan olduğumuzu gösteriyor.

Testimiz de bu konu hakkında; soruları sizde en çok iz bırakmış kişiye göre yanıtlayın, nasıl bir eski sevgili olduğunuzu şıp diye söyleyelim!


Buyrun teste...


Yayın tarihi: 03.02.2010
6849
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.