Test: İlişkilerdeki probleminiz ne?

Test: İlişkilerdeki probleminiz ne?

Hepimiz geçmiş ilişkilerimizden dersler alıyor, eski sorunlarımızı bir sonraki ilişkimize taşımamaya özen gösteriyoruz. Peki ama bunu gerçekten başarabiliyor muyuz? Testi çözün, hangi noktada arıza çıkardığınızı bulun!

Güncellenme tarihi:
Test: İlişkilerdeki probleminiz ne?
Bir ilişkiyi sürdürmek çaba istiyor. Bırakın bir başkasıyla uyum içinde olmayı bazen kendi kendimizin bile sabrını taşırabiliyoruz. İki taraftan da emek isteyen bu süreçte güzel günler kadar sıkıntılı hatta bezdirici anlar da var!

Bu sebeple daha dikkatli olabilmek, ilişkilerdeki hatalarımızdan ders çıkarmak çok önemli. Unutmayın, geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamanız hiç istemediğiniz halde aynı sonuçla karşılaşıp, ayrılmanıza sebep olabilir.

Kalıcı ve sağlam temeller üstüne kurulmuş bir birliktelik için ilişkilerde karşılaştığınız temel problemin ne olduğunu ve bu sıkıntıları aşmanız için neler yapmanız gerektiğini bulmalısınız. "Peki ama nasıl?" diyenler hiç merak etmesin. Testimizi çözmeniz yeterli!

Sorularımızı, hali hazırda bir ilişkiniz yoksa, eski ilişkilerinizi düşünerek de yanıtlayabilirsiniz.

İlişkilerdeki probleminizi öğrenmek için tıklayın!


Yayın tarihi: 26.12.2009
1612
dahafazlası
YORUMLAR

çokta sex bençe

selin akça 06.01.2010 09:49:55
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.