Test: Gerçekten aşık mısınız?

Test: Gerçekten aşık mısınız?

Bazen karşımızdakinin bize aşık olup olmadığıyla o kadar ilgileniyoruz ki kendi duygularımızın anlamını çözmeye uğraşamıyoruz. Acaba siz O'na karşı hissettiklerinize doğru isim koyduğunuza emin misiniz?

Güncellenme tarihi:
Test: Gerçekten aşık mısınız?
Artık kimsenin durup kendi kendini dinlemek için yeterince vakti yok. Çoğunlukla acele ediyoruz. Bu ne yazık ki gönül ilişkilerinde de böyle. Bir ilişkimiz ya da uzaktan da olsa kalbinizi hızla çarptıran biri olduğunda karşımızdakinin hislerine dikkat etmekten kendi hislerimizi görmezden geliyoruz.

Oysa sağlıklı bir ilişki için, o ilişkiden ne bekleyebileceğimizi bilmemiz şart! Bunun için de hislerimizin farkında olmalı ve onları isimlendirebilmeliyiz.

Kendinizi ölçmeniz için bir test hazırladık... Acaba deliler gibi aşık mısınız yoksa şimdilik aşkın eşiğinde mi geziniyorsunuz? Hissettikleriniz sadece basit bir hoşlanma duygusundan mı ibaret yoksa onunla sadece vakit mi geçiriyorsunuz?

Gerçekten aşık olup olmadığınızı öğrenmek için testimize buyurun...Yayın tarihi: 05.12.2009
3561
YORUMLAR

YA BU ERKEKLERE NE YAPMAK LAZİM NE YAPTIYSAM YARANAMADM SEVMEK SUÇMU YA YORULDUM ARTIK

SEVDA ÖNCELER 21.12.2009 20:25:48
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.