Tekleyen ilişkiler nasıl bitirilir?

Tekleyen ilişkiler nasıl bitirilir?

Bir zamanlar sevdiğiniz, âşık olduğunuz birinden ayrılmak, hayatta vereceğiniz en sert duygusal mücadelelerden biri olabilir. Peki, karşınızdaki kişinin ve en önemlisi sizin hissettiğiniz acıyı, sıkıntıyı en aza indirmek için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Güncellenme tarihi:
Tekleyen ilişkiler nasıl bitirilir?
Ortalık zafer çığlıklarından geçilmiyor. Artık kadınlar ve erkekler, "değmezmiş" etiketi yapıştırdıkları sevgililerinden ayrılarak arkalarına bile bakmadan tatile koşuyorlar. Eski sevgililerin arkasından doyasıya konuşmak, "Onu nasıl terk ettim, çok bozuldu" diyerek eğlenmek neredeyse yeni ve acımasız bir hobi haline geldi.

Naçizane görüşümüz, özellikle bazı kadınların kendilerini terk eden erkeklere biledikleri kılıçlarını tamamen masum kişiler üzerinde kullanmaları.

Biraz daha medeni olduğunu düşündüğümüz ayrılık önerilerine kulak vermenizi öneriyoruz...


Haberin devamı için tıklayın!

Yayın tarihi: 29.09.2009
1476
dahafazlası
YORUMLAR

eğer teklediği zaman kendinizi dinlerseniz sevginizdede bi deişiklik yada bi hafiflik hissederseniz bence hiç uzatmaya gerek yok diyorum ben bırakın herkez kendi yoluna baksın bence bu böyle

mmakmak 10.10.2009 18:14:20

EĞER İLİŞKİ TEKLİYORSA BENCE İLK AŞAMADA BİTİRMEK AKLA GETİRİLMEMELİ İLİŞKİ NASIL KURTARILABİLİR ONUN YOLLARI ARAŞTIRILMALI AMA İLLA OLMUYORSA HİÇBİR YÖNTEM KAR ETMİYORSA UZATMADAN BİTİRMEK NE KADAR ÇABUK BİTERSE O KADAR ÇABUK ATLATILIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

asiceylan88 04.10.2009 23:45:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.