Şu yer meselesi...

Şu yer meselesi...

İlk etapta yatakta. Gerçekten de seks yapmak için yataktan daha iyi bir yer yoktur. Ama, zamanla yatak da sıkıcı olmaya başlayabilir. Seks hayatınızı başka odalara taşımanız oldukça yararlı olabilir.

En başta oturma odasını deneyebilirsiniz, hemen hemen hepsinde koltuk vardır. Daha olmadı, yere bir battaniye serip deneyebilirsiniz. Romantik bir hava oluşturmaya özen göstermeyi unutmayınız. Mutfağı da unutmayın.

Hem duş, hem de yüzme havuzunda seks yapmanın dezavantajları vardır. İlk önce kaygan sıvılar, bol suyun olduğu yerlerde dayanmaz. Duşda sadece ayakta pozisyonu geçerlidir.

Bu durumda duş kabinlerinin zemininin kaygan olması tehlike yaratabilir. Ama burada bahsettiğimiz olumsuzluklar, sizi denemekten alıkoymasın.

Çoğu insan bunu doğaya yakınlaşmak olarak görür. Eğer dışarıda seks yapmayı planlıyorsanız, yanınızda bir örtü götürmeyi unutmayın. Ayrıca sinekleri caydırıcı spreyleri veya güneşten koruma kremlerini, seksten sonra uygulayın.

Okşamayı bilmek gerek

OKŞAMAK, cinsel bir eylem olup her iki partnerin de zevk almasını sağlar. Okşamak, öpüşmeyle başlar ve kişilerin duyguları yoğunlaştıkça daha heyecanlı, ateşli bir duruma gelebilir.

Okşamak her iki tarafın partneri konusunda bilgi sahibi olmasına yardımcı olur. Okşamak esnasında hoşunuza giden ve gitmeyenleri karşı taraf kolaylıkla anlayacaktır. Ayrıca bir ilişkide duygasıllığı ön plana atmak da ilişki açısında çok önem taşımaktadır.

Bunu da öpüşerek, birbirinizi okşayarak ve birbirinize sarılarak elde edebilirsiniz.
Yayın tarihi: 01.12.2005
709
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.