Sorun bende mi?

Sorun bende mi?

Kızlardan oluşan arkadaş grubuyla ne zaman dışarı çıksanız sizin dışınızdaki kızların hepsi bulunduğunuz ortamdaki erkeklerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Siz de içkinizi yudumlarken uzak bir köşeden erkeklerin onlara yaklaşmasına şahit oluyorsunuz. Erkeklerin bu topluluk içinden sadece sizinle iletişim kurmamasının birkaç nedeni olabilir.

Partiye birlikte gittiğiniz kız arkadaşlarınız o kadar güzel ve bakımlı ki, siz o gece giydiğiniz sade elbiseniz ve dağınık saçlarınızla ilgi odağı olmaya müsait bir portre çizmiyor olabilirsiniz. Ya da erkeklerin sizin etrafınızda pervane olmamalarının nedeni sadece biraz şanssız oluşunuz, ne dersiniz? İsterseniz bu ihtimaller üzerinde detaylı bir şekilde duralım ve bu sorunu çözmeye çalışalım.

Güzel vücutlu kız arkadaşlar

Her kadının erkeklerin aklını başından alacak bir güzelliğe sahip bir ya da iki bayan arkadaşı vardır. Gece dışarı çıkarken bu bayan da yanınızdaysa gideceğiniz herhangi bir yerde en çok ilgi çekecek olan kişinin o olacağını baştan kabul etmenizde fayda var. Erkeklerin birçoğu kendilerine fiziksel olarak en çok çekici gelen kadınlara yaklaşma eğilimindedir bunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayın.

Çözüm: Eğer o gece karşı cinsten birileriyle tanışmayı kafanıza koyduysanız o zaman 'yıldız' arkadaşlarınızı yanınıza almayın. Başka zamanlarda bu bayan arkadaşlarınızla istediğiniz gibi vakit geçirin fakat amaç bir erkekle tanışmaksa o gece birlikte çıkmak için bu kızları aramayın.

Cilveli kızlar

Erkekler açık sözlü, davetkar ve cilveli kadınları çekici bulur. Fazla içine dönük, donuk kadınlardan uzak durmaya çalışır. Fakat erkeklerin ilgi odağı olmak için sizin fazla 'açık' ve 'kolay' olmanız gerektiği anlamına gelmiyor tabi. Erkekler kendilerini iyi hissettiren kadınlara yönelme eğilimi gösterir burada altı çizilmesi gereken en önemli nokta bu aslında.

Çözüm: Birileriyle tanışabileceğiniz yeni bir ortamda vücut dilinizi nasıl kullandığınıza çok dikkat edin. Ayakta dururken kollarınızı önünüzde bağdaştırıyor musunuz? Yoksa bir koltukta rahat bir pozisyonda mı oturuyorsunuz? Erkekler yanlarında iyi vakit geçirebilecekleri sinyallerini aldıkları kadınlara yaklaşır. Çevrenizdekilerin vücut dillerini nasıl kullandıklarına dikkat edip onlardan birkaç taktik kapmaya ne dersiniz?

Seksi elbiseler tercih edin

Dışarıya birlikte çıktığınız gruptaki kızlar dapdar elbiseleri içinde şuh kahkahalar atarak geziyor, siz ise kot pantolonunuzda keşfettiğiniz lekeyi çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu gecenin sonunda orada biriyle tanışma olasılığı yüksek olan kişi kim sizce?

Çözüm: Seksi giyinmek aşırı bir göğüs dekoltesiyle ortalarda sakınmak demek değildir. İçinde kendinizi en çok çekici hissettiğiniz kıyafet sizin için ideal bir kıyafettir. Siz kendinizi seksi ve çekici bulduğunuzda karşınızdaki kişiler de sizi seksi bulacaktır. Eğer size yakışanı bulma konusunda sıkıntılarınız varsa bu konuda en yakın arkadaşlarınıza ya da kuaförünüze danışabilirsiniz.

Yanlış mesajlar mı yolluyorsunuz?

Kız arkadaşlarınızla girdiğiniz yeni ortamda kendinize dışarıdan bir göz olarak bakmaya çalışın. Kendinizi elinde içkisi bir kenarda somurtarak duran biri gibi mi görüyorsunuz yoksa düzenli olarak kalabalığın arasından kendisiyle ilgilenecek birini arayan bir kadın gibi mi?

Çözüm: Çok güvendiğiniz bir arkadaşınızdan kalabalık içindeki davranışlarınızı ve duruşunuzu değerlendirmesini isteyin. Bu öneriler eşliğinde aşk hayatınızı canlandıracak birkaç tüyo geliştirebilirsiniz belki ne dersiniz?
Yayın tarihi: 18.01.2005
1160
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.