Sizin için çıldırsın!

Sizin için çıldırsın!

Sevgilinizi seviyorsunuz ve yıllarınızı onunla geçirmek istiyorsunuz. Sonsuza dek sürmesini istediğiniz ilişkinizi her zaman canlı tutmak istemez misiniz? Sizin için derlediğimiz kurallarla ilk günkü romantizmi yaşayın...

Güncellenme tarihi:

Size hayranlık besleyen, saygı duyan sevgi dolu adamın, size ilk günkü gibi bakmasını ve arzulamasını istemez misiniz? O halde dinleyin, iyi haberlerimiz var :

Erkeklerin kadınlara karşı ilgisinin zaman içerisinde azalarak kaybolduğuna genel kanının aksine uzmanlar, erkeklerin uzun süreli ilişkilerine fiziksel olarak bağımlı olduklarını söylemekteler.


Uzmanların dikkat çekmek istedikleri bir diğer nokta ise; kadınların stratejik hamlelerle erkeklerini kendilerine bağlayan içgüdüyü uyararak, bu ilişkinin sürekliliği sağlayabilecekleri. Unutmayın kıvılcımı canlı tutmak elinizde.

İsmini fısıldayın

Dudaklarınızdan dökülen ismini duyduğunda hissedecekleriyle, şirin gibi gözüken takma isimlerle çağırıldığında hissedeceklerini karşılaştırmak tabii ki anlamsızdır. Unutulmamalı ki sadece adını duyması bile afrodizyak bir etkiye sahip. Erkekler
için isimlerini duymak kadınlarının, sadece onları düşündüğünün bir kanıtıdır.


Ayrıca erkeklerin bunu duymaya ihtiyacı vardır. Bu sayede kadınlarının tek sahibi olduklarını düşünürler. Onu sevdiğinizi ve onunla mutlu olduğunuzu belirtmek için fırsat buldukça adını söyleyin. Özellikle tutkulu bir sevişme sırasında adını fısıldayarak erkeğinizi delirtmeyi başarabilirsiniz.

Dokunun

Seks ima eden bir mesaj ya da e-posta göndererek, erkeğinizin hayal gücünü harekete geçirin.Anahtarları bahane ederek elinizi usulca cebine sokun... Önemli olan anahtar değil mutlaka, beklenmedik andaki dokunuşun gücü. Bu kaçamak dokunuşla erkeğiniz uyarılacak ve nerede olursanız olun, hiç fark etmez, sizinle sevişmek için çıldıracaktır.

 

Unutmamalısınız ki sinir sistemini hazırlıksız yakalayarak onu etkilemek, erkeğinizin arzuyla dolmasını ve şehvetli seks hayatınızın asla son bulmamasını sağlayacaktır. Günlük işlere koştururken ya da baş başa olmadığınız ortamlarda gizlice dokunarak erkeğinizi çıldırtın ve seks hayatınıza yenilik getirin.

Yayın tarihi: 21.01.2013
61926
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.