Size aşık mı?

Size aşık mı?

Bir süredir biriyle berabersiniz ve size aşık olup olmadığını öğrenmek için can atıyorsunuz. Beraber olduğunuz adam aşağıdaki konularda kendinden eminse bilin ki size çoktan abayı yakmış!

Eski sevgilimi unuttum!
Eski sevgilimizden ayrıldıktan sonra bir süre doğru yapıp yapmadığımızı düşünürüz. İlişkimiz uzun sürdüyse ayrılığımızla ilgili birçok soru sorarız kendimize cevapları hiçbir zaman bilemesek de.

Beraber olduğunuz erkek: 'Onunla (yani sizinle) tanıştığımdan beri eski sevgilim hiç aklıma gelmedi. Hatta onda ne bulmuşum hiç anlamıyorum' diye düşünüyorsa bilin ki sizinle çok mutlu.

O aklımdan çıkmıyor!
Beraber olduğunuz erkek arkadaşlarıyla beraber takılırken bir mağazanın vitrininde bir tişört görüp içinden 'Bu ona ne kadar da yakışır' diye düşünüyorsa sizden çok hoşlanıyor demektir.

O çok ilgimi çekiyor
Bir gecelik aşk yaşadığı kadını tanımaya bile çalışmazken sizinle ilgili her türlü detayı merak ediyorsa ve sizin kendinizi kötü hissettiğiniz bir gün o da kendi kendine 'o çok kötü bir gün geçirmiş. O yüzden de ben de kendimi çok iyi hissetmiyorum' diyorsa size bayağı bir tutulmuş.

Kimyamız çok uyuşuyor
Kimyanızın uyuşmadığı birine aşık olamazsınız. Erkek arkadaşınız 'Onunla birçok konuda paralel düşünüyoruz ve çok iyi vakit geçiriyoruz' diye düşünüyorsa size aşık olma ihtimali yüksek.

Başka kadınlar ilgimi çekmiyor
Arkadaşlarından biri sevgilinize 'Karşı kaldırımda yürüyen sarışın fıstığı gördün mü?' diye soruyor ve aldığı cevap 'Hayır' oluyor. Yoksa fark etmediniz mi? Bu adam çevresinde sadece tek bir kadın görmeye başlamış. Yani sizi.

Onunla bir gelecek düşünmeye başladım
O da ne size sık sık gelecek planlarından bahsediyor. Ama hepsinden önemlisi bu planlara sizin de dahil olmanız. Şu noktada daha fazla bir şey söylemesine gerek yok değil mi?
Yayın tarihi: 13.06.2007
1467
dahafazlası
YORUMLAR

çok saçma şeyler sevgilim olmasına rağmen

sema 18.07.2011 11:43:08

ya sevgilim eski sevgilisini unutamıyor .benide seviyor ama düşünmmem lazım deyip deyip duruyo şu anda aşk acısı çekiyorum lütfen bişi yaparmsınz

cansu 19.03.2011 14:31:21

Aşık aşık! Bekleyın siz eminm öledir. Hiçkimseye okadar fazla güvenmeyin.. Evlenırsınz yemek ütü çamasır bulasık çocuklar... Evet evet aşık ama neden acaba? Bunu bilmek çok zor olmasa gerek.

Defne Sude 29.03.2008 01:22:19

İnanıyorum aşkım bana aşık. Hem de bayağı gece gündüz evlilik planları yapıyor. Benden başka kimseye bakma ihtiyacı duymuyor. Bir ilişki de istemiyor günü birlik. Bana baktıkça evlenmemizi hayal ediyor. Benim sabırsızlıkla karısı olmamı bekliyor. Canım aşkım benim :)

Pelin Gül 26.03.2008 21:51:17

Ya, bu benimki bana sırılsıklam aşık ya! 24 saat evlenme hayalleri kuran... Sevgililer Günü'nde beğendiği hediyelerın arasında kalan... Başkasına bakamayacak kadar korkütük aşık. Gözü benden baskasını görmüyor. Canım benim ya, biricik aşkım.

Nehir Ak 01.02.2008 22:26:46

Bilmem

Kasım Çintay 10.01.2008 14:59:17
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.