Sizden sıkılmış olmasın?

Sizden sıkılmış olmasın?

Sevgiliniz son zamanlarda size karşı tuhaf mı davranıyor? Onun sizden soğuduğunu mu düşünüyorsunuz?

Sevgilinizin sizden sıkılıp sıkılmadığını test etmeniz için, terk etmeye meyilli erkeklerin ortak davranışları...

1- Farklı kokuyorsa...

Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir bayan parfümünün kokusu varsa, şüphelenebilirsiniz.

2- Sizinle ilgilenmiyorsa...

Bir zamanlar, her yaptığınız ve her söylediğinizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hastalıklarınızı kabullenmiş ve sizi olduğunuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir. Aşkınız alışkanlığa dönüşmesin, dikkat!

3- Yalan söylüyorsa...

Eğer açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyeceği anlamına gelmez.

4- Size yaklaşmıyorsa...

Sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladığının sinyali olabilir.

5- Stilini değiştirdiyse...

Giyim tarzında ani ve kesin değişiklikler yaptıysa ve saçlarına her zamankinden fazla özen gösteriyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

6- Spora başladıysa...

Sürekli spor salonuna gidiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gittiğini size söylemiyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.
Yayın tarihi: 12.02.2007
1716
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.