Sizden ne istiyorlar?

Sizden ne istiyorlar?

Uzun zaman önce aşk yaşadığınız fakat sizden sonra bir başkasıyla evlenmeyi tercih etmiş eski sevgiliniz size geri döndüğünde, muhtemelen 3 nedeni vardır.

Güncellenme tarihi:
Sizden ne istiyorlar?
Bir kadın hayatına giren hiçbir erkeği unutmaz. Bu erkekler bazen iyi şekilde, bazen kötü şekilde ama mutlaka ve mutlaka hatırlanırlar. Yıllar geçtikten sonra karşınıza çıkan veya arkadaş olarak hayatınızdaki varlıklarını devam ettirmesini istediğiniz eski sevgilileriniz mutlaka vardır. Peki, bu erkekler evliyse ve bizle hâlâ iletişim içinde olmak istiyorlarsa bunu neye yormalıyız? Artık evli olan eski sevgililerinden kopmayan üç kadının hikayesini merakla ve ilgiyle okuyacağınızdan eminiz.

Art niyet
Şu sıralarda bekar olan Füsun, bundan altı yıl önce biriyle çıkmıştı, ilişkileri sadece bir ay sürmesine rağmen, ayrıldıktan sonra görüşmeye devam etme isteği erkek tarafından gelmişti. Hayatında bir eksik ya da bir fazla insanın kendisine zarar vermeyeceğini düşünen arkadaşım, bu isteğe karşı çıkmadı. Eski erkek arkadaşının yeni bir sevgilisi varken ve Füsun da yeni sevgili adaylarıyla görüşmeye devam ederken sıradan bir kız-erkek arkadaşlığı yaşamaya başladılar. Telefon görüşmeleri, beraber çıkılan gece turları, kaçırılmayacak filmlerin listesinin çıkartılıp tek tek izlenmesi şeklinde, arkadaşımın her kız arkadaşıyla yapacağı şekilde aktiviteleri gerçekleştiriyorlardı.

Biz kadınlar, ilişkiler konusunda ne kadar tecrübeli olursak olalım yine de zaman zaman safça davranmaktan vazgeçemiyoruz. Ya gözümüzün önünde olanı görmezlikten geliyoruz ya da gerçekten eski sevgilimizle arkadaş olabileceğimizi düşünüyoruz. Bu hikayede Sinan'ın Füsun'a aşk dolu bakışlarını görmeyen bir tek Füsun'un kendisiydi. Sonunda hiç beklenmeyen oldu ve Sinan bir gün sanki sıradan bir şeyden bahseder gibi evleneceğini açıkladı. Füsun tabii ki en yakın erkek arkadaşı için çok sevindi ama ne arada böyle bir karara vardığını da anlayamadı. Olayları çok fazla kurcalamaktan hoşlanmadığı için de bu durumun üzerine fazla kafa yormadı. Sinan duyuruyu yaptıktan iki ay sonra, evlendi. Bundan sonraki süreçte yüz yüze pek görüşemeseler de telefonda konuşmaya devam ettiler. Sinan hâlâ Füsun'un hayatındaki erkeklerle ilgili ona takılmaya devam ediyor, hafta sonu planları hakkındaki ayrıntıları duymak istiyordu. Ta ki bir gün içini dökene kadar. Daha evleneli bir yıl bile olmadan, mutsuzluk baş göstermeye başlamıştı.

Yayın tarihi: 09.08.2008
3430
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.