Şimdi av zamanı!

Şimdi av zamanı!

Yoksa siz yolda bir yakışıklı gördüğünüzde ne olduğunuzu şaşıran fakat size doğru baktığında gözlerinize inanamayarak kızarıp, bozaran kadınlardan mısınız? O zaman size tavsiyemiz kendinize biraz güvenin ve hiçbir zaman değişmeyecek belirli 3 flört taktiğini bilin.

Gülümseyin!

Evet, bu en önemli flört taktiklerinden biridir. Süpermarkette ya da asansörde uzun zamandır hayalini kurduğunuz yakışıklı ile karşı karşıya geldiniz başınızı yerden kaldırın ve ona en seksi gülümsemenizle gülümseyin. İnanın gülümsemek buz gibi bir ortamı bile bir an içinde sımsıcak yapar. Eğer siz ona gülümserseniz o da size karşılık olarak gülümseyecektir böylece amacınıza bir adım daha yaklaşacak ve belki de bir muhabbetin temellerini atmış olacaksınız.

Yalnız gülümsemenin de belirli kuralları vardır. Örneğin gülümseyeceğiniz erkeğin gözlerinin içine bakmalı ve ona gülümsediğinizi belli etmelisiniz.

Eğlenceli olmaktan korkmayın

Komik olmaktan korkmayın unutmayın erkekler kendine güveni olan, zeki espriler yapan kadınlardan hoşlanırlar. Stand-up show yapmanız gerekmiyor fakat onunla buluştuğunuzda patronunuzdan ya da iş arkadaşlarınızdan esprili bir dille bahsedebilirsiniz. Bu esprilerle konuya girebilir ve daha sonra sohbeti ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz.

Küçük oyunlar oynayın

Düşünün ki bir bardasınız ve karşınızda çok yakışıklı bir adam var. İlk hamleyi yaptınız ve ona gülümsediniz o da size gülümsedi, espri de yaptınız sohbet başladı. Fakat etrafınıza baktığınızda böyle yakışıklı bir adamın sizden başka rakipleri olabileceğini tahmin etmek durumundasınız. Sizin onlardan ayrıcalıklı olduğunuzu kanıtlamak için küçük oyunlar oynayabilirsiniz. Örneğin onu övmek yerşne eleştirmeniz hoşuna gidebilir. Tabii bu eleştiri espri düzeyinde olmalı. Erkekler eski bir taktik de olsa zor kadınlardan hoşlanır.
Yayın tarihi: 09.10.2005
451
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.