Silkinin ve kendinize gelin!

Silkinin ve kendinize gelin!

Hanımlar, yapışkan bir sevgilinin her erkek için 'korkulu rüya' olduğunu unutmayın...

Sağlıklı ilişki için onun uydusu olmak yerine güç kazanın!

Zayıf kişilikli bir kadın, sevgilisi için taşınması zor bir yüktür. Ne yazık ki ilişki uğruna bazı kadınlar kendilerinden çok ödün verir. Biz erkekler ilişkiyi kadınlardan biraz daha farklı görüyoruz. Şimdiye kadar olumlu olduğunu düşündüğünüz bazı davranışların nasıl ters etki yarattığını ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanın ilişki için ne kadar önemli olduğunu görünce, şaşıracaksınız. Mutlu bir ilişki sürdürmek için işte yapmamanız gerekenler...

Her şeyi sormayın

Kendinize güvenin ve kararlarınızı kendiniz verin. En ufak bir karar için sevgilinize danışmakla onun canını sıkmaktan başka bir şey yapmadığınızı bilin. Erkekler, ne renk pantolon almanız gerektiğini veya jinekoloğa ne zaman gitmeniz gerektiği gibi sorunlarla ilgilenmekten pek hoşlanmaz... Haberiniz olsun!

Gölgede kalmayın

Kadınların çoğu doğuştan organizasyon yapma yeteneğine sahipken, ne yapacağını bilmeyen, sürekli "Ne yapalım?" diye soran bir kadınla birlikte olmak oldukça can sıkıcıdır. Arada sırada, erkeğinizin sizin dışınızda bir programı olabileceğini kabul etmelisiniz. Onsuz sudan çıkmış balığa dönerseniz, geç saatlere kadar çalıştıkları günlerde veya iş seyahatlerine çıktıkları zaman nasıl rahat edeceksiniz? Kendi hayatınızı yaşamaktan çekinmeyin!

Anlam aramayın

Son telefon görüşmenizde sevgiliniz "Seni seviyorum" demediyse, olayı büyütmenize gerek yok. Her hareketi gerektiğinden fazla analiz ederseniz, sevgilinizi kendinizden uzaklaştırırsınız.

Ona yapışmayın

Toplum içinde bir eldiven gibi elinize yapışan bir kadını taşımak oldukça zordur. İşyerinizin yıl sonu partisini düşünün: Müdürler, patronlar herkes orada ve sevgiliniz bir an olsun elinizi bırakmıyor veya vücudunu sürekli sizinkine değdiriyor. Onu ne kadar çok sevseniz de, ortama uygun bir davranış sergilemek zorundasınız. Özgüven sahibi olmayı başarırsanız, sevgilinizin çok mutlu olacağına emin olabilirsiniz.
Yayın tarihi: 28.01.2005
844
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.